Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Do upływu terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ, tj. do dnia 16.01.2026 r. do godz. 09:00 złożona została tylko jedna oferta przez Wykonawcę P.P.H.U. „Wojtex” Wojciech Pasich z siedzibą przy ul. Junackiej 25/2, 30-237 Kraków. W wyniku dokonanej oceny złożonych ofert na podstawie kryteriów określonych w SWZ, oferta Wykonawcy została uznana za najkorzystniejszą, o czym w dniu 16.01.2026 r. Zamawiający poinformował Wykonawcę. W dniu 19.01.2026 r. Wykonawca przekazał Zamawiającemu pisemne oświadczenie o odstąpieniu od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego

Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Brzozowie

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie (Brzozów, Podkarpackie) opublikował wynik postępowania „Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w…”. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Do upływu terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ, tj. do dnia 16.01.2026 r. do godz. 09:00 złożona została tylko jedna oferta przez Wykonawcę P.P.H.U. „Wojtex” Wojciech Pasich z siedzibą przy ul. Junackiej 25/2, 30-237 Kraków… Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370448248

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Parkowa 20

1.5.2.)Miejscowość

Brzozów

1.5.3.)Kod pocztowy

36-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

(13)4340474

1.5.8.)Numer faksu

(13)4340474

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zdp@powiatbrzozow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatbrzozow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatbrzozow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administrowanie i zarządzanie drogami powiatowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Brzozowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7d050ccf-a8ff-4293-a1d4-56db223fb94f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00053186

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00010593/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa soli drogowej do zimowego utrzymania dróg dla potrzeb Zarządu Dróg Powiatowych w Brzozowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00011144

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP.272.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

181500,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę soli drogowej luzem, spełniającej wymagania określone w normie PN-86/C-84081/02.
Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa norma: PN-86/C-84081/02 oraz przepisy Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. Nr 230, poz. 1960).
Szacowane zapotrzebowanie Zamawiającego na sól drogową w okresie trwania umowy wynosi: 550 Mg
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera – Zał. Nr 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

34927100-2 - Sól drogowa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do upływu terminu składania ofert określonego w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ, tj. do dnia 16.01.2026 r. do godz. 09:00 złożona została tylko jedna oferta przez Wykonawcę P.P.H.U. „Wojtex” Wojciech Pasich z siedzibą przy ul. Junackiej 25/2, 30-237 Kraków. W wyniku dokonanej oceny złożonych ofert na podstawie kryteriów określonych w SWZ, oferta Wykonawcy została uznana za najkorzystniejszą, o czym w dniu 16.01.2026 r. Zamawiający poinformował Wykonawcę. W dniu 19.01.2026 r. Wykonawca przekazał Zamawiającemu pisemne oświadczenie o odstąpieniu od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

246922,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

246922,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34927100-2Sól drogowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Brzozowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzozów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34927100-2 (Sól drogowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.