Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Okręgowego w Zielonej Górze (wraz z terenami zewnętrznymi) i Sądu Rejonowego we Wschowie

Zamawiający Sąd Okręgowy w Zielonej Górze (Zielona Góra, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Okręgowego w Zielonej Górze (wraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Okręgowy w Zielonej GórzeZielona Góra, Lubuskieopublikowano 20 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 553 800 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sąd Okręgowy w Zielonej Górze

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000325446

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Słowiański 1

1.4.2.)Miejscowość

Zielona Góra

1.4.3.)Kod pocztowy

65-069

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gospodarczy@zielona-gora.so.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zielona-gora.so.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sąd

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ddd247ad-9c26-11ee-953e-c2ea26915e21

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00051556

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

S: 247/2023; 00785049-2023

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Okręgowego w Zielonej Górze (wraz z terenami zewnętrznymi) i Sądu Rejonowego we Wschowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług utrzymania czystości w obiektach Sądu Okręgowego w Zielonej Górze Plac Słowiański 1,5,6 i 25

3.9.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-03-01 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

CONTACT Sp. z o.o.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

HR KOPALNIE Sp. z o.o.

4.3.4.)Miejscowość

Wędrzyn

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1136520,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

S: 52/2024; 153595-2024

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Waloryzacja wynagrodzenia w związku ze zwiększeniem wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości
minimalnej stawki godzinowej na rok 2025.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

„1. Strony ustalają, że wynagrodzenie Wykonawcy za realizację całości obowiązków przewidzianych Umową w całym okresie jej obowiązywania wynosi 1.185.095,16 zł brutto. na które składa się kwota wynagrodzenia netto w wysokości 963.492,00 zł, oraz podatek VAT (stawka 23 0%), tj. 221.603,16 zł. 2. Wynagrodzenie określone w ust. I niniejszego paragrafu płatne będzie w częściach, za każdy miesiąc kalendarzowy, w następujących kwotach: a) w okresie od dnia 01.03.2024 r. do dnia 31.12.2024 r., w wysokości 51.660,00 zł miesięcznie, na które składa się kwota miesięcznego wynagrodzenia netto w wysokości 42.000,00 zł, oraz podatek VAT (stawka 23%), tj. 9.660,00zł, b) w okresie od dnia 01.01.20 25 r. do dnia 31.12.2025 r, w wysokości 55.707,93 zł brutto, na które składa się kwota miesięcznego wynagrodzenia netto w wysokości 45.291,00 zł oraz podatek VAT (stawka 23%), tj.: 10.416,93 zł”.

5.4.6.)Wartość zmiany

48575,16

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1185095,16 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

W dniu 07.05.2024 r. sporządzono aneks do umowy dotyczący zmiany cesji wierzytelności przysługujących Wykonawcy z tytułu umowy na rzecz firmy faktoringowej eFAKTOR S.A. w celu wykonania umowy faktoringu zawartej prze z Wykonawcę-Lidera Konsorcjum CONTACT sp. z o.o. z zachowaniem praw Zamawiającego do dokonania potrąceń wzajemnych wierzytelności.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
553 800 zł
Próbka: 143 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 194 zł1 473 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 247 688 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 194 zł
Mediana
553 800 zł
Górny kwartyl
1 473 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Okręgowy w Zielonej Górze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.