Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
246 000 zł
Umowa zawarta
23 grudnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opieka serwisowa SIMPLE.ERP na 2026 rok

Zamawiający Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Opieka serwisowa SIMPLE.ERP na 2026 rok”, wybierając ofertę wykonawcy SIMPLE S.A. Wartość umowy: 246 000 zł.

Zamawiający: Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 19 stycznia 2026
Wartość umowy
246 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 stycznia 2026

    1 wykonawca
  2. Zmiana ogłoszenia

    13 marca 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SIMPLE S.A. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 246 000,00 zł (umowę zawarto 23 grudnia 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001376

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Podchorążych 2

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-084

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@uken.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/up_krakow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opieka serwisowa SIMPLE.ERP na 2026 rok

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4cc64cad-3626-4fb3-9c90-a079c8104162

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00047327

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00323862/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Wsparcie systemu Simple.ERP

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

SIMPLE SA jest jedynym producentem i właścicielem systemu informatycznego SIMPLE.ERP oraz posiada wyłączne prawa autorskie, w tym majątkowe prawa autorskie, do systemu SIMPLE.ERP.
SIMPLE SA ma wyłączne prawo do dokonywania wszelkich modyfikacji systemu, dostosowywania systemu zgodnie wymaganiami prawnymi, udostępniania nowych wersji systemu, świadczenia nadzoru autorskiego oraz świadczenia usług serwisowych.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

29/WR/DOI/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do zaproszenia do negocjacji

4.5.3.)Główny kod CPV

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SIMPLE S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1130022578

7.3.3)Ulica

ul. Bronisława Czecha 49/51

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-555

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

246000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72250000-2Usługi w zakresie konserwacji i wsp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
451 453 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 400 zł1 002 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
796 200 zł
Źródło próbki
CPV 72250000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 400 zł
Mediana
451 453 zł
Górny kwartyl
1 002 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 246 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72250000-2 (Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SIMPLE S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.