Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Centrum Kształcenia Zawodowego przy Zespole Szkół w Czudcu w 2025 roku”.

Zamawiający Zespół Szkół w Czudcu (Czudec, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Centrum Kształcenia Zawodowego przy Zespole…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Szkół w CzudcuCzudec, Podkarpackie (powiat Strzyżowski →)opublikowano 19 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 226 953 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZUDCU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000567959

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Parkowa 7

1.4.2.)Miejscowość

Czudec

1.4.3.)Kod pocztowy

38-120

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zs_czudec@wp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zsczudec.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0c183c00-8e94-4160-b76d-cecd009fd6e8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00046983

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00535526

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Centrum Kształcenia Zawodowego przy Zespole Szkół w Czudcu w 2025 roku”.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa napojów

3.9.)Główny kod CPV

15981000-8 - Wody mineralne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15982000-5 - Napoje orzeźwiające

15980000-1 - Napoje bezalkoholowe

15321000-4 - Soki owocowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-01 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo produkcyjno handlowo usługowe Specjał spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170199121

4.3.3.)Ulica

Aleja Jana Pawła II 80 lok 5

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-175

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

9512,75 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00649109/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

3

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Na podstawie §5 umowy nr. 3/2025 z dnia 14.11.2024r. od dnia rozpoczęcia świadczenia dostaw cena jednostkowa będzie waloryzowana do dwóch miejsc po przecinku raz na kwartał na podstawie wskaźnika wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych publikowanego przez GUS w stosunku do poprzedniego kwartału.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W związku ze zmianą cen jednostkowych w formularzu cenowym zmienia się paragraf §2 umowy nr. 3/2025 z dnia 14.11.2024r.

5.4.6.)Wartość zmiany

133,18

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Na podstawie §5 umowy nr. 3/2025 z dnia 14.11.2024r. od dnia rozpoczęcia świadczenia dostaw cena jednostkowa będzie waloryzowana do dwóch miejsc po przecinku raz na kwartał na podstawie wskaźnika wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych publikowanego przez GUS w stosunku do poprzedniego kwartału.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W związku ze zmianą cen jednostkowych w formularzu cenowym zmienia się paragraf §2 umowy nr. 3/2025 z dnia 14.11.2024r.

5.4.6.)Wartość zmiany

57,88

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.4.2.)Numer zmiany

3

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Na podstawie §5 umowy nr. 3/2025 z dnia 14.11.2024r. od dnia rozpoczęcia świadczenia dostaw cena jednostkowa będzie waloryzowana do dwóch miejsc po przecinku raz na kwartał na podstawie wskaźnika wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych publikowanego przez GUS w stosunku do poprzedniego kwartału.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W związku ze zmianą cen jednostkowych w formularzu cenowym zmienia się paragraf §2 umowy nr. 3/2025 z dnia 14.11.2024r.

5.4.6.)Wartość zmiany

29,11

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

5406,55 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15981000-8Wody mineralne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
226 953 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
69 766 zł327 792 zł
Rozstęp międzykwartylowy
258 026 zł
Źródło próbki
CPV 15981000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
69 766 zł
Mediana
226 953 zł
Górny kwartyl
327 792 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół w Czudcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czudec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15981000-8 (Wody mineralne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.