Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Grabówka w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026

Zamawiający Gmina Grabówka (Zaścianki, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GrabówkaZaścianki, Podlaskie (powiat Białostocki →)opublikowano 19 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Grabówka

1.2.)Oddział zamawiającego

Urząd Gminy Grabówka

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 529978526

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szosa Baranowicka 58/1

1.4.2.)Miejscowość

Zaścianki

1.4.3.)Kod pocztowy

15-521

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.7.)Numer telefonu

853333044

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminagrabowka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.gminagrabowka.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32652cb9-001c-4908-b584-2dc838e2fe01

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00045313

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00507961

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Grabówka w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 - 2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4 - Dostawa sprzętu, narzędzi oraz specjalistycznego wyposażenia

3.9.)Główny kod CPV

35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny

3.10.)Dodatkowy kod CPV

38341400-1 - Liczniki Geigera

38631000-7 - Lornetki

38111100-7 - Kompasy

39522520-8 - Łóżka polowe

39512000-4 - Bielizna pościelowa

31521330-6 - Przenośne lampy elektryczne na akumulatory

34144213-4 - Motopompy

44511000-5 - Narzędzia ręczne

33735100-2 - Gogle ochronne

33140000-3 - Materiały medyczne

32236000-6 - Radiotelefony

33192160-1 - Nosze

31521320-3 - Latarki

18444111-4 - Hełmy ochronne

43812000-8 - Piły

18830000-6 - Obuwie ochronne

18424000-7 - Rękawice

35113440-5 - Kamizelki odblaskowe

35814000-3 - Maski przeciwgazowe

35113410-6 - Odzież ochrony biologicznej i chemicznej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-04

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

METALZBYT - HURT SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5471598442

4.3.3.)Ulica

Usługowa 4

4.3.4.)Miejscowość

Międzyrzecze Dolne

4.3.5.)Kod pocztowy

43-392

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

280842,87 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00586661/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

280842,87 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35112000-2Sprzęt ratunkowy i awaryjny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grabówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zaścianki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35112000-2 (Sprzęt ratunkowy i awaryjny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.