Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń z obszaru IT
Zamawiający Ministerstwo Finansów (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń z obszaru IT”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=797, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
14 wpisów- Ogłoszenie
04 czerwca 2025
Termin ofert: 2 lipca 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
11 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
24 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
01 października 2025
5 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
30 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
14 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
16 stycznia 2026
- Wykonanie umowy
16 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
26 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Ministerstwo Finansów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000002217 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Świętokrzyska 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-916 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | wzp@mf.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.gov.pl/web/finanse |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00043586 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-16 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00572184 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.4. | Wartość umowy Przed zmianą | 28210,00 Po zmianie: 12110,00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.