Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
218 793 zł
Umowa zawarta
7 stycznia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wsparcie techniczne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Świadczenie usług pocztowych dla Urzędu Miasta Ciechanów w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek oraz ich zwrotów w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”

Zamawiający Gmina Miejska Ciechanów (Ciechanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pocztowych dla Urzędu Miasta Ciechanów w zakresie przyjmowania,…”, wybierając ofertę wykonawcy Poczta Polska SA. Cena wybranej oferty: 218 793 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miejska CiechanówCiechanów, Mazowieckie (powiat Ciechanowski →)opublikowano 16 stycznia 2026
Cena wybranej oferty
218 793 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 grudnia 2025

    Termin ofert: 18 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Poczta Polska SA (Warszawa).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 218 792,80 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail