Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
339 165 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2026
Okres realizacji
130 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 339 165 zł – 670 350 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie terenu pomiędzy budynkami przy ulicy Nadfosna 3 oraz ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 8 i 10

Zamawiający Gmina Miejska Ciechanów (Ciechanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie terenu pomiędzy budynkami przy ulicy Nadfosna 3 oraz ul. 11 Pułku Ułanów…”, wybierając ofertę wykonawcy Witold Piętka Z.U.H. „KOPTRANS”. Wartość umowy: 339 165 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska CiechanówCiechanów, Mazowieckie (powiat Ciechanowski →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
339 165 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Witold Piętka Z.U.H. „KOPTRANS” (Ciechanów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 339 164,52 zł (umowę zawarto 4 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 339 164,52 zł do 670 350,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 130 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail