Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Jak ryba w wodzie” – nauka pływania dla klas III szkół podstawowych oraz klas sportowych szkół podstawowych – przewóz uczniów na zajęcia.

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych w Katowicach (Katowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „„Jak ryba w wodzie” – nauka pływania dla klas III szkół podstawowych oraz klas sportowych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Usług Wspólnych w KatowicachKatowice, Śląskieopublikowano 16 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

19 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KATOWICACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 271521223

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Graniczna 27

1.4.2.)Miejscowość

Katowice

1.4.3.)Kod pocztowy

40-017

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@cuw.katowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://cuwkatowice.bip.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d90bdd1a-531e-48db-ae91-25a8843c0db3

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00042241

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00582916

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Jak ryba w wodzie” – nauka pływania dla klas III szkół podstawowych oraz klas sportowych szkół podstawowych – przewóz uczniów na zajęcia.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Basen BRYNÓW, Katowice, ul. Kościuszki 104.

TRASA 10 - dowożenie uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 20 w Katowicach,
ul. Zielona 5 na zajęcia nauki pływania odbywające się na basenie Brynów w Katowicach,
ul. Kościuszki 104 oraz powrót

ETAP I: przewóz 4 grup uczniów z opiekunami realizowany będzie w czwartki, wg następującego podziału na godziny rozpoczęcia zajęć:
I zajęcia o godz. 800 (SP-67) - 20 uczniów + 3 miejsca dla opiekunów + 1 miejsce dla kierowcy
II zajęcia o godz. 900 (SP-67) – 19 uczniów + 3 miejsca dla opiekunów + 1 miejsce dla kierowcy
III zajęcia o godz. 1000 (SP-67) – 26 uczniów + 3 miejsca dla opiekunów + 1 miejsce dla kierowcy
IV zajęcia o godz. 1100 (SP-67) – 26 uczniów + 3 miejsca dla opiekunów + 1 miejsce dla kierowcy
Harmonogram stanowi zał. nr 3.1 do OPZ
Minimalna ilość dni realizacji przewozu wynosi: 10
Maksymalna ilość dni realizacji przewozu wynosi: 21

ETAP II : przewóz 4 grup uczniów z opiekunami realizowany będzie w czwartki wg następującego podziału na godziny rozpoczęcia zajęć:
I zajęcia o godz. 800 (SP-67) - 19 uczniów + 3 miejsca dla opiekunów + 1 miejsce dla kierowcy
II zajęcia o godz. 900 (SP-67) – 18 uczniów + 3 miejsca dla opiekunów + 1 miejsce dla kierowcy
III zajęcia o godz. 1000 (SP-67) – 26 uczniów + 3 miejsca dla opiekunów + 1 miejsce dla kierowcy
IV zajęcia o godz. 1100 (SP-67) – 24 uczniów + 3 miejsca dla opiekunów + 1 miejsce dla kierowcy
Harmonogram stanowi zał. nr 3.2 do OPZ
Minimalna ilość dni realizacji przewozu wynosi: 8
Maksymalna ilość dni realizacji przewozu wynosi: 16

Odległość między SP-67, a basenem Brynów wynosi: ok. 6,2 km

3.9.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-13

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-13 do 2025-12-19

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Transportowe Mikosz Mirosław

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6271543224

4.3.3.)Ulica

Gdańska 23A

4.3.4.)Miejscowość

Chorzów

4.3.5.)Kod pocztowy

41-508

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

32967,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00077759/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

31968,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Wspólnych w Katowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.