Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wyposażenie i uzupełnienie umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego. Dostawa umundurowania specjalnego dla funkcjonariuszy KP PSP w Wąbrzeźnie.

Zamawiający Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie (Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wyposażenie i uzupełnienie umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego. Dostawa…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 156 894 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000915461

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

św. Floriana, 6

1.4.2.)Miejscowość

Wąbrzeźno

1.4.3.)Kod pocztowy

87-200

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

+48 47 751 43 10

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

wabrzezno@kujawy.straz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kppsp-wabrzezno

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-931e61b2-91aa-43b7-96dd-6537e21d7b2c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00040571

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00541227

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Wyposażenie i uzupełnienie umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego. Dostawa umundurowania specjalnego dla funkcjonariuszy KP PSP w Wąbrzeźnie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Wyposażenie i uzupełnienie umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego.
Dostawa umundurowania specjalnego dla funkcjonariuszy KP PSP w Wąbrzeźnie. 1. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia stanowią Załączniki Nr 2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania:
a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia,
b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami.
3. Zakup umundurowania specjalnego ma na celu realizację zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej.
CZĘŚĆ Nr 2
- 12 szt. hełmów strażackich,
- 12 par butów strażackich skórzanych.

3.9.)Główny kod CPV

18410000-6 - Odzież specjalna

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AWARES Sp z.o.o

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393861888

4.3.3.)Ulica

Ryżowa 49

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-495

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

40680,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00620188/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

40680,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

18410000-6Odzież specjalna
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 894 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
120 918 zł250 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
129 582 zł
Źródło próbki
CPV 18410000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
120 918 zł
Mediana
156 894 zł
Górny kwartyl
250 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wąbrzeźno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18410000-6 (Odzież specjalna). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.