Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

zakup wraz z dostawą mięsa, wędliny, drobiu

Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze (Czarniecka Góra, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „zakup wraz z dostawą mięsa, wędliny, drobiu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 392 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM REHABILITACJI W CZARNIECKIEJ GÓRZE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003689775

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Czarniecka Góra, 43

1.4.2.)Miejscowość

Czarniecka Góra

1.4.3.)Kod pocztowy

26-220

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

41 3721806

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

techniczny@rehabilitacjascr.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rehabilitacjascr.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-755b8495-823e-4ba9-85ca-d529297420ef

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00040295

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00677110

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

zakup wraz z dostawą mięsa, wędliny, drobiu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szynka mięso surowe bez kości kg 285 Filet z kurczaka kg 820
Mięso drobiowe gulaszowe Kg 380 Ćwiartka z kurczaka Szt. 700
Łopatka wieprzowa kg 800 Schab bez kości kg 550
Udziec wołowy kg 800 Kurczak cały kg 870 Kiełbasa toruńska cienka zawartość mięsa, powyżej 70%, bez sztucznych konserwantów kg 280
Kiełbaski śląskie cienkie zawartość mięsa, powyżej 60%, bez sztucznych konserwantów kg 280 Kiełbasa wiejska cienka zawartość mięsa, powyżej 70%, bez sztucznych konserwantów kg 100 Pierś maślana z indyka zawartość mięsa, powyżej 70%, bez sztucznych konserwantów kg 300
Kurczak gotowany zawartość mięsa, powyżej 70%, bez sztucznych konserwantów kg 200 Rolada drobiowa z kurczaka zawartość mięsa, powyżej 60%, bez sztucznych konserwantów kg 200 Schab pieczony zawartość mięsa, powyżej 80%, bez sztucznych konserwantów kg 300 kiełbasa szynkowa wieprzowa zawartość mięsa, powyżej 70%, bez sztucznych konserwantów kg 200 Pieczeń z indyka z suszonymi pomidorami zawartość mięsa, powyżej 60%, bez sztucznych konserwantów Kg. 200 Kiełbasa żywiecka zawartość mięsa, powyżej 60%, bez sztucznych konserwantów Kg. 300 krakowska parzona zawartość mięsa, powyżej 60%, bez sztucznych konserwantów Kg. 300 Szynka wieprzowa zawartość mięsa, powyżej 80%, bez sztucznych konserwantów kg 300 Pasztet wieprzowy zawartość mięsa, powyżej 60%, bez sztucznych konserwantów kg 400 Parówki drobiowe zawartość mięsa, powyżej 70%, bez sztucznych konserwantów kg 250

3.9.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15111000-9 - Mięso wołowe

15112000-6 - Drób

15113000-3 - Wieprzowina

15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-02-03 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7681838528

4.3.4.)Miejscowość

Dąbrowa

4.3.5.)Kod pocztowy

26-332

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

177589,65 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00089511/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Skrócenie okresu realizacji umowy z wykonawcą z powodu wykorzystania kwoty zobowiązania umownego

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Umowa zawarta na okres 12 miesięcy obowiązywała od 03.02.2025 do 31.12.2025

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

172969,78 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czarniecka Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.