DOSTAWA PAKIETU ROZWIĄZAŃ DOTYCZĄCYCH CYBERBEZPIECZEŃSTWA W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO „CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD”
Zamawiający Gmina Teresin (Teresin, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „DOSTAWA PAKIETU ROZWIĄZAŃ DOTYCZĄCYCH CYBERBEZPIECZEŃSTWA W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=712, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
31 grudnia 2025
Termin ofert: 22 stycznia 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
12 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
15 stycznia 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
05 marca 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA TERESIN |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 750148532 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ZIELONA 20 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Teresin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 96-515 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL926 - Żyrardowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 46 864 25 39 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zam.publiczne@teresin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://josephine.proebiz.com/pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00039005 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-15 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00630758 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietu rozwiązań dotyczących cyberbezpieczeństwa w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” finansowanego ze środków Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23, tj. 1) urządzenia UTM ze wsparciem dla Urzędu Gminy Teresin; 2) urządzenia UTM ze wsparciem dla Jednostki Organizacyjnej; 3) oprogramowania antywirusowego dla Jednostki Organizacyjnej; 4) oprogramowania DLP dla Urzędu Gminy Teresin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej: „OPZ”). Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietu rozwiązań dotyczących cyberbezpieczeństwa w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” finansowanego ze środków Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23, tj. 1) urządzenia UTM ze wsparciem dla Urzędu Gminy Teresin; 2) urządzenia UTM ze wsparciem dla Jednostki Organizacyjnej; 3) oprogramowania antywirusowego dla Jednostki Organizacyjnej; 4) oprogramowania DLP dla Urzędu Gminy Teresin; 5) oprogramowanie do inwentaryzacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej: „OPZ”). |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-01-19 11:00 Po zmianie: 2026-01-22 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-01-19 11:15 Po zmianie: 2026-01-22 11:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-02-16 Po zmianie: 2026-02-19 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.