ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa oraz rozbudowa sieci wodociągowych i sieci kanalizacji sanitarnych na terenie Gminy Dobroszyce wraz z montażem nowoczesnych wodomierzy oraz montażem systemu teleinformatycznego.

Zamawiający Gmina Dobroszyce (Dobroszyce, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Budowa oraz rozbudowa sieci wodociągowych i sieci kanalizacji sanitarnych na terenie…”. Termin składania ofert minął 3 lutego 2026, 09:00. Wadium: 8000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DobroszyceDobroszyce, Dolnośląskie (powiat Oleśnicki →)opublikowano 15 stycznia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 132 327 zł
Wadium
8000 zł
Termin składania ofert
3 lutego 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Rękojmia40%

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa i rozbudowa sieci wodociągowych i kanalizacji sanitarnych w Gminie Dobroszyce, obejmująca montaż nowoczesnych wodomierzy oraz systemu teleinformatycznego.

  • 2

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy. Należy zapoznać się z dokumentacją postępowania dostępną na platformie e-Zamówienia.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail