Wynik częściowy: umowy w 2 z 5 części, 3 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
367 300 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Zakup 4 szt. kontenerów modułowych mieszkalnych
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakup 1 szt. agregatora prądotwórczego o mocy 130 KVA dla OSP Blizne
    Wartość umowy
    109 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zakup 1 szt. agregatu pompowego do pompowania wody zanieczyszczonej
    Wartość umowy
    258 300 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Zakup 1 szt. zbiornika do transportu wody pitnej
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Zakup 1 szt. quada z pługiem
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zadanie pn. „Poprawa bezpieczeństwa w Gminie Jasienica Rosielna” w skład którego wejdą dostawy fabrycznie nowego sprzętu i zasobów do zapewnienia funkcjonalności miejsc doraźnego schronienia.

Zamawiający Gmina Jasienica Rosielna (Jasienica Rosielna, Podkarpackie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zadanie pn. „Poprawa bezpieczeństwa w Gminie Jasienica Rosielna” w skład którego wejdą…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 367 300 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
367 300 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 2 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Jastrząb Dariusz Krośnieńskie Centrum Informatyczne Krosoft (część 2); PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE KLAUDIA Sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 367 300,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jasienica Rosielna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440198

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jasienica Rosielna 240

1.5.2.)Miejscowość

Jasienica Rosielna

1.5.3.)Kod pocztowy

36-220

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@jasienicarosielna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://jasienicarosielna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jasienicarosielna.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


wykonywanie zadań własnych gminy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zadanie pn. „Poprawa bezpieczeństwa w Gminie Jasienica Rosielna” w skład którego wejdą dostawy fabrycznie nowego sprzętu i zasobów do zapewnienia funkcjonalności miejsc doraźnego schronienia.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-37dda89d-d890-4aea-890d-77d99a55d53e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00035823

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00031209/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 „Poprawa bezpieczeństwa w Gminie Jasienica Rosielna”- dostawy fabrycznie nowego sprzętu i zasobów do zapewnienia funkcjonalności miejsc doraźnego schronienia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00478729

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BFP.271.13.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.5.)Wartość części

190000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

116850,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

42122130-0 - Pompy wodne

4.5.5.)Wartość części

260000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.5.)Wartość części

49200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

34113300-5 - Pojazdy terenowe

4.5.5.)Wartość części

72240,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie
zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną
przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,
chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

109000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jastrząb Dariusz Krośnieńskie Centrum Informatyczne Krosoft

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6841662027

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-20

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

258300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

258300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

258300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE KLAUDIA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5480075442

7.3.4)Miejscowość

Ustroń

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

258300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-20

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez
Zamawiającego tj. do 24 października 2025 r. do godz. 13.00 nie została złożona żadna oferta.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli wszystkie złożone
wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W
postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego została złożona tylko jedna oferta przez
Wykonawcę MOTO-X AVT Stanisław Potoczny, 36-211 Wzdów 15.
W związku z odrzuceniem jedynej złożonej w postępowaniu oferty ziściła się przesłanka
unieważnienia postepowania, o której mowa we wskazanym przepisie Pzp.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44211100-3Budynki modułowe i przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
975 610 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
512 546 zł3 743 907 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 231 361 zł
Źródło próbki
CPV 44211100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
512 546 zł
Mediana
975 610 zł
Górny kwartyl
3 743 907 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jasienica Rosielna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jasienica Rosielna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 367 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44211100-3 (Budynki modułowe i przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jastrząb Dariusz Krośnieńskie Centrum Informatyczne Krosoft (Krosno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.