Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa i zakup różnego sprzętu na potrzeby Ochrony Ludność i Obrony Cywilnej (OLiOC) w ramach zadania: „Zakup sprzętu na obronę cywilną i ochronę ludności”. ZAMÓWIENIE PODZIELONE NA 11 CZĘŚCI

Zamawiający Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa i zakup różnego sprzętu na potrzeby Ochrony Ludność i Obrony Cywilnej (OLiOC) w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

12 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI

1.2.)Oddział zamawiającego

URZĄD MIASTA TOMASZÓW MAZOWIECKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648310

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

POW 10/16

1.4.2.)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

1.4.3.)Kod pocztowy

97-200

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.7.)Numer telefonu

7242311

1.4.8.)Numer faksu

7242311

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.pub@tomaszow-maz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.tomaszow.miasta.pl/public/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ef76b7c5-3162-4b35-a75a-59e4b9621855

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00035546

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00556716

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa i zakup różnego sprzętu na potrzeby Ochrony Ludność i Obrony Cywilnej (OLiOC) w ramach zadania: „Zakup sprzętu na obronę cywilną i ochronę ludności”.

ZAMÓWIENIE PODZIELONE NA 11 CZĘŚCI

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa kamizelek asekuracyjnych do działań powodziowych na potrzeby OLiOC,

3.9.)Główny kod CPV

39525300-1 - Kamizelki ratunkowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Kadimex Sp. z o.o. ul. Wólczyńska 290, 01-919, Warszawa NIP 1182082411

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1182082411

4.3.3.)Ulica

ul. Wólczyńska 290

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

01-919

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

34980 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00609366/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

34980 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tomaszów Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39525300-1 (Kamizelki ratunkowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.