Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Hurst Sp. z o.o

Wartość umowy
5 347 174 zł
Umowa zawarta
27 listopada 2024
Okres realizacji
180 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 5 347 174 zł – 6 188 022 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa przyszkolnej hali sportowej w Konarach

Zamawiający Gmina Miejska Górka (Miejska Górka, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa przyszkolnej hali sportowej w Konarach”, wybierając ofertę wykonawcy MONIKA BANASZKIEWICZ „HURST”. Wartość umowy: 5 347 174 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska GórkaMiejska Górka, Wielkopolskie (powiat Rawicki →)opublikowano 14 stycznia 2026
Wartość umowy
5 347 174 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: MONIKA BANASZKIEWICZ „HURST” (Sierakowo), wspólnie z: Hurst Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 347 173,98 zł (umowę zawarto 27 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 5 347 173,98 zł do 6 188 021,77 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 180 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA GÓRKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411050770

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 33

1.5.2.)Miejscowość

Miejska Górka

1.5.3.)Kod pocztowy

63-910

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.7.)Numer telefonu

+48655474507

1.5.8.)Numer faksu

+48655474507

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@miejska-gorka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.miejska-gorka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miejska-gorka.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa przyszkolnej hali sportowej w Konarach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5ffc3883-c7e6-4cac-a920-4341d4f30bf0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00034802

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00547385

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WI.271.10.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa przyszkolnej hali sportowej w Konarach
Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Zespole
Szkolno-Przedszkolnym w Konarach. Zakres przedmiotowego zadania obejmuje m. in.:
- budowę łukowego zadaszenia boiska wielofunkcyjnego o pow. pola gry do 800 m2,
- budowę boiska wielofunkcyjnego o pow. pola gry do 800 m2,
- budowę zaplecza sanitarno-szatniowego o pow. 100 m2 lub więcej,
- zakup sceny z wykładziną ochronną,
- inne prac towarzyszące wykonaniu niniejszego zadania.
Szczegółowy zakres robót określony został w:
- dokumentacji projektowej – załącznik nr 9 do SWZ,
- przedmiarze robót i kosztorysie ofertowym – załącznik nr 10 do SWZ,
- Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5347173,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6188021,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5347173,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
MONIKA BANASZKIEWICZ „HURST”

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Hurst Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6991824767

7.3.3)Ulica

Dożynkowa 11

7.3.4)Miejscowość

Sierakowo

7.3.5)Kod pocztowy

63-900

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5347173,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

180 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Górka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miejska Górka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5 347 174 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MONIKA BANASZKIEWICZ „HURST” (Sierakowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.