Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli w roku 2025 dla Gminy Żychlin

Zamawiający Gmina Żychlin (Żychlin, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli w roku 2025 dla Gminy Żychlin”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŻychlinŻychlin, Łódzkie (powiat Kutnowski →)opublikowano 14 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŻYCHLIN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015514

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Barlickiego 15

1.4.2.)Miejscowość

Żychlin

1.4.3.)Kod pocztowy

99-320

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.4.7.)Numer telefonu

243512032

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminazychlin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminazychlin.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-03c2feda-3c84-48f6-a2d9-7aa04e4e63aa

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00034289

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00594539

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli w roku 2025 dla Gminy Żychlin

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Oferta częściowa Nr 2 – dowóz uczniów busem do szkół i przedszkoli w roku 2025 dla Gminy Żychlin na trasach:

1) Trasa I : Żychlin – Grabów - Dobrzelin - Żychlin – przez Oporów – Kutno
Powrót Kutno – przez Oporów – Żychlin,
dla której określa się łączną ilość kilometrów (od poniedziałku do piątku) – max. 295 km. Godzina odjazdu z Żychlina – 6:30, przejazd do szkół i przedszkoli w Kutnie – do 7:50 i powrót do Żychlina.

2) Trasa II - Żychlin – Dobrzelin – Żychlin – przez Oporów – Kutno
Powrót Kutno – przez Oporów – Żychlin,
dla której określa się łączną ilość kilometrów (od poniedziałku do piątku) –max. 275 km. Godzina odjazdu z Żychlina – 8:45, przewóz do szkół i przedszkoli w Kutnie – do 9:45 i powrót do Żychlina

3) Trasa III - Żychlin – Szkoła Podstawowa w Grabowie – Brzeziny - Śleszyn – Biała –
Grzybów Hornowski – Biała – Śleszynek – Budzyń - Żychlin,
dla której określa się łączna ilość kilometrów (od poniedziałku do piątku) – max. 130 km. Godzina odjazdu ze Szkoły Podstawowej w Grabowie – 13:30.

4) Trasa IV - Żychlin – przez Oporów – Kutno
Powrót: Kutno – odbiór dowożonych uczniów ze szkół i przedszkoli w Kutnie – przez Oporów – Żychlin – Dobrzelin – Grabów - Żychlin,
dla której określa się łączna ilość kilometrów (od poniedziałku do piątku) – max. 295 km.
Godziny odjazdu z Kutna– 14:30, godziny przyjazdu do Żychlina– 16:15;

5) Z przewozów korzystać będą uczniowie:
- wg Trasy III ze Szkoły Podstawowej w Grabowie,
- wg Trasy I, II i IV objęci kształceniem specjalnym w szkołach i przedszkolach zlokalizowanych na terenie miasta Kutno.

6) Powyższe trasy z pkt 1-4 obsługuje 1 bus.

7) Liczba uczniów objętych dowozem na wszystkich trasach – do 16 uczniów (16 miejsc siedzących) oraz 1 stanowisko na wózek inwalidzki.

3.9.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-01 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SK-TRANS.PL Sp. zo.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7322214905

4.3.4.)Miejscowość

Szczawin Duży

4.3.5.)Kod pocztowy

95-002

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

118912,45 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00034088/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

107928,31 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Żychlin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żychlin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.