Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa czterech zbiorników p.poż na terenie Nadleśnictwa Trzcianka

Zamawiający Nadleśnictwo Trzcianka (Trzcianka, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa czterech zbiorników p.poż na terenie Nadleśnictwa Trzcianka”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Nadleśnictwo TrzciankaTrzcianka, Wielkopolskieopublikowano 14 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 320 732 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Trzcianka

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570064493

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ogrodowa 2

1.4.2.)Miejscowość

Trzcianka

1.4.3.)Kod pocztowy

64-980

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.4.8.)Numer faksu

trzcianka@pila.lasy.gov.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

trzcianka@pila.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://trzcianka.pila.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-716082bb-6d1b-483b-b4db-ff95dca2fc63

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00032009

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00372309

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa czterech zbiorników p.poż na terenie Nadleśnictwa Trzcianka

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa zbiornika ppoż. na terenie Leśnictwa Karcze
Adres: dz. o nr ewid. gruntów 7202, obręb Dzierżązno Wielkie, gmina Wieleń,

3.9.)Główny kod CPV

44611500-1 - Zbiorniki na wodę

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Usługowo Handlowa Marcin Nieradka

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7651499116

4.3.3.)Ulica

Rybacka 7

4.3.4.)Miejscowość

Człopa

4.3.5.)Kod pocztowy

78-630

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

212563,05 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00521814/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

212563,05 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44611500-1Zbiorniki na wodę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
320 732 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
230 050 zł557 186 zł
Rozstęp międzykwartylowy
327 136 zł
Źródło próbki
CPV 44611500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
230 050 zł
Mediana
320 732 zł
Górny kwartyl
557 186 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Trzcianka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzcianka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44611500-1 (Zbiorniki na wodę). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.