Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ZP.270.14.2023

Zamawiający Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 (Dąbrowa Górnicza, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZP.270.14.2023”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2Dąbrowa Górnicza, Śląskieopublikowano 14 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 824 842 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

15 wpisów

Wspólny identyfikator postępowania obejmuje 670 publikacji (zamówienie grupowe lub centralne). Oś zawężono do 15 wpisów powiązanych z tym ogłoszeniem.

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 364530204

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mieszka I 20

1.4.2.)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

1.4.3.)Kod pocztowy

42-520

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.4.7.)Numer telefonu

322640697

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsp2.dg.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp25dg.edupage.org/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-10da0ba4-3823-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00031827

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

Dz.Urz. UE - OJ/S: 2023/S 156-498812

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

ZP.270.14.2023

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej przez Zamawiających uczestniczących w grupie zakupowej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, w okresie od dnia 01.01.2024 roku do dnia 31.12.2025 roku.

3.9.)Główny kod CPV

09310000-5 - Elektryczność

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-01-01 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Tauron Sprzedaż GZE Sp. z o.o

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6312241337

4.3.3.)Ulica

Barlickiego 2

4.3.4.)Miejscowość

Gliwice

4.3.5.)Kod pocztowy

44-100

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

47540,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/S 227-713980

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

41787,79 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09310000-5Elektryczność
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
824 842 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
382 899 zł4 794 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 411 101 zł
Źródło próbki
CPV 09310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
382 899 zł
Mediana
824 842 zł
Górny kwartyl
4 794 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrowa Górnicza.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09310000-5 (Elektryczność). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.