Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Dostawa samochodu osobowego dla potrzeb Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie”

Zamawiający Europejskie Centrum Bajki Im.koziołka Matołka w Pacanowie (Pacanów, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa samochodu osobowego dla potrzeb Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 208 943 zł
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

EUROPEJSKIE CENTRUM BAJKI IM.KOZIOŁKA MATOŁKA W PACANOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 290016810

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kornela Makuszyńskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Pacanów

1.4.3.)Kod pocztowy

28-133

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 41 3765088

1.4.8.)Numer faksu

41 3765072

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@centrumbajki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://centrumbajki.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a37f7acb-fa08-48b7-9fcd-45e38335e7a1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00030094

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00571180

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Dostawa samochodu osobowego dla potrzeb Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu osobowego – typu Minibus, 9-cio osobowego z przeznaczeniem dla
potrzeb Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.
2. Dostarczony przedmiot umowy musi być nowy, w pełni sprawny i gotowy do użycia zgodnie z jego przeznaczeniem, musi
odpowiadać obowiązującym standardom jakościowym i technicznym, nie może być obciążony żadnymi prawami na rzecz
osób trzecich oraz musi być zgodny z ofertą Wykonawcy. Definicja pojazdu nowego zawarta jest w ustawie z dnia 11 marca
2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2023, poz. 1570 z późn. zm.) art. 2 pkt 10 lit a.
3. W przypadku sprzedaży przez dealera samochodu, przeznaczonego do jazd testowych/próbnych, Zamawiający uzna że
oferowany przez Wykonawcę samochód spełnia warunki zamówienia, chociażby został zarejestrowany przez Wykonawcę w
związku z dopuszczeniem pojazdu do ruchu drogowego na potrzeby jazd testowych/ próbnych, pod warunkiem, że stan
licznika takiego pojazdu nie przekracza 100 km.
4. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich.
5. Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w
szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych.
6. Przedmiot zamówienia będzie dostarczony przez Wykonawcę na adres wskazany przez Zamawiającego.
7. Przedmiot zamówienia musi posiadać wszystkie prawem wymagane dokumenty w celu jego zarejestrowania lub
przerejestrowania.
8. Przedmiot zamówienia zostanie zarejestrowany/przerejestrowany przez Zamawiającego. W tym celu Wykonawca
zobowiązany jest do przekazania Zamawiającemu wszelkich dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu.
9. Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przeznaczony przez producenta do
wycofania z produkcji lub sprzedaży.
10. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania Przedmiotu Umowy zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy,
obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych niniejszą umową warunkach.
11. Zamawiający wymaga minimalnych następujących okresów gwarancji na wykonany przedmiot umowy:
• długość okresu gwarancji mechanicznej bez limitu kilometrów - minimum 2 lata, wymagany okres gwarancji jest jednocześnie kryterium oceny ofert,
• długość okresu gwarancji na powłoki lakiernicze bez limitu kilometrów - minimum 3 lata,
• długość okresu gwarancji antykorozyjnej bez limitu kilometrów - minimum 10 lat.
• Assistance bez limitu kilometrów – minimum 2 lata.
12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Formularzu oferty stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ w kolumnie
„Wymagania Zamawiającego”.

3.9.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34114400-3 - Minibusy

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Auto Spektrum Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793091382

4.3.3.)Ulica

Aleja Powstańców Śląskich

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

30-570

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

167280 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00030091/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

167280 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
208 943 zł
Próbka: 129 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 253 zł311 392 zł
Rozstęp międzykwartylowy
138 139 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 253 zł
Mediana
208 943 zł
Górny kwartyl
311 392 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Europejskie Centrum Bajki Im.koziołka Matołka w Pacanowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pacanów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.