„Dostawa produktów żywnościowych do Przedszkola Miejskiego nr 19 „Słupskiego Chłopczyka” w Słupsku”.
Zamawiający Przedszkole Miejskie nr 19 "słupskiego Chłopczyka" w Słupsku (Słupsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „„Dostawa produktów żywnościowych do Przedszkola Miejskiego nr 19 Słupskiego Chłopczyka”…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=624, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
13 wpisów- Ogłoszenie
04 lipca 2024
Termin ofert: 17 lipca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
20 sierpnia 2024
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
22 sierpnia 2024
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
28 sierpnia 2024
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
16 września 2024
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
13 stycznia 2026
- Wykonanie umowy
13 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 19 "SŁUPSKIEGO CHŁOPCZYKA" W SŁUPSKU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 221114669 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Cypriana Kamila Norwida 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Słupsk |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 76-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL636 - Słupski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 513787710 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | pm19slupsk@wp.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://edu.slupsk.eu/placowki/516/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-07a7f097-3909-11ef-b37c-4e696a6d8c25 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00026753 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-13 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00396071 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Dostawa produktów żywnościowych do Przedszkola Miejskiego nr 19 „Słupskiego Chłopczyka” w Słupsku”. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest dostawa nabiału opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15500000-3 - Produkty mleczarskie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-08-19 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Hurtownia Nabiałowo-spożywcza Trynieccy "Serkol" Sp. j. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8392485863 |
| 4.3.3.) | Ulica | Poznańska 42 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Słupsk |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 76-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 79965,05 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00462053/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 0 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.