Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
119 781 zł
Umowa zawarta
30 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 119 781 zł – 205 164 złodrzucone: 4
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zgłoszoną reklamację40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe utrzymanie czystości pomieszczeń służbowych w siedzibie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie przy ul. Bohdana Dobrzańskiego 3 w roku 2026.

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe utrzymanie czystości pomieszczeń służbowych w siedzibie Zarządu Dróg…”, wybierając ofertę wykonawcy CSGroup Grzegorz Maj. Wartość umowy: 119 781 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 13 stycznia 2026
Wartość umowy
119 781 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 listopada 2025

    Termin ofert: 28 listopada 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 stycznia 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CSGroup Grzegorz Maj (Piotrków Tryb), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 119 780,71 zł (umowę zawarto 30 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 119 780,71 zł do 205 164,00 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019170

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-262

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdw.lublin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,215646,5fd44dc39072bf95df4155c3659a2b72.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe utrzymanie czystości pomieszczeń służbowych w siedzibie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie przy ul. Bohdana Dobrzańskiego 3 w roku 2026.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6e42e27c-8ae0-4c0c-9f57-f60edc6d22f9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00026437

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00084129/40/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.28 ZDW w Lublinie. Sprzątanie pomieszczeń biurowych ZDW w Lublinie w 2026r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00540584

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZU.372.225.2025.ms

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

140000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

kompleksowe utrzymanie czystości pomieszczeń służbowych w siedzibie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie przy ul. Bohdana Dobrzańskiego 3 w roku 2026. Klasyfikacja usług wg CPV: 90919100-3 Usługa czyszczenia urządzeń biurowych 90919200-4 Usługi sprzątania biur 90911300-9 Usługi czyszczenia okien A. Przedmiotem zamówienia objęte są następujące pomieszczenia Zamawiającego: a) pomieszczenia biurowe oraz toalety wraz z ciągami komunikacyjnymi pomiędzy nimi, zlokalizowane na parterze - skrzydło prawe i lewe, b) gabinety Dyrektorów, sekretariat, pomieszczenia biurowe, pokój socjalny, sala konferencyjna oraz toalety wraz z ciągami komunikacyjnymi pomiędzy nimi, zlokalizowane na pierwszym piętrze - skrzydło prawe i lewe, c) schody prowadzące do pomieszczeń biurowych na pierwszym piętrze. B. Całkowita powierzchnia wewnętrzna przeznaczona do sprzątania – 1.389,51 m 2 w tym: - 35 pomieszczeń biurowych - 4 gabinety Dyrektorów - 1 sekretariat - 1 sala konferencyjna - 1 pokój socjalny - 9 toalet - korytarze i schody oraz dodatkowo - pomieszczenie archiwum (terakota 44,73 m2); - pomieszczenie archiwum (wykładzina PCV 42,65 m2); C. Rodzaj podłoża: - terakota - 302,26 m2; - wykładzina dywanowa - 519,16 m2; - wykładzina PCV - 211,15 m2; - drewno - 356,94 m2; D. Okna ok. 420,00 m2.

4.5.3.)Główny kod CPV

90919100-3 - Usługi czyszczenia urządzeń biurowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

119780,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

205164,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

119780,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CSGroup Grzegorz Maj

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7712004883

7.3.3)Ulica

Energetyków 22e

7.3.4)Miejscowość

Piotrków Tryb

7.3.5)Kod pocztowy

97-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

119780,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90919100-3Usługi czyszczenia urządzeń biurowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
344 627 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 000 zł541 680 zł
Rozstęp międzykwartylowy
341 680 zł
Źródło próbki
CPV 90919· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
200 000 zł
Mediana
344 627 zł
Górny kwartyl
541 680 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 119 781 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90919100-3 (Usługi czyszczenia urządzeń biurowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CSGroup Grzegorz Maj (Piotrków Tryb). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.