Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji inwestycji „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Wierzchlas”

Zamawiający Gmina Wierzchlas (Wierzchlas, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji inwestycji…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WierzchlasWierzchlas, Łódzkie (powiat Wieluński →)opublikowano 13 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 184 750 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wierzchlas

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934766

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szkolna 7

1.4.2.)Miejscowość

Wierzchlas

1.4.3.)Kod pocztowy

98-324

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.7.)Numer telefonu

[+48 43] 88 66 112

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wierzchlas.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wierzchlas.biuletyn.net/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a815a10b-e941-4c67-97cf-f08f263f0ea8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00025839

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00177113

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji inwestycji „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Wierzchlas”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia podzielony został na niżej wymienione części:
Część I – Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji inwestycji pn.: Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Wierzchlas (budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Krzeczów i Toporów).
Zakres pełnienia nadzoru wynikać będzie z dokumentacji dla przedmiotowej inwestycji. Pełnienie funkcji obejmować będzie wszystkie niezbędne czynności przewidziane zapisami ustawy z dnia 07 lipca 1994 Prawo Budowlane oraz wynikające z umowy z Wykonawcą robót budowlanych, a także specyfikacji warunków zamówienia na te roboty, wraz z odpowiedziami Zamawiającego na zapytania oferentów do przetargu.
Dokumentacja obejmująca roboty budowlane dla przedmiotowej inwestycji stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego postępowania.
Jest także dostępna na platformie e-zamówienia https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe77d03d-baae-40dc-9ad0-ff5d97ee5b62.
Inwestycja realizowana przez Wykonawcę roboty budowlanej planowana do objęcia przedmiotowym nadzorem obejmuje w szczególności wykonanie następujących prac: rozbudowę sieci kanalizacyjnej z miejscowości Krzeczów do miejscowości Toporów, włączenie sieci grawitacyjnej do istniejącej studni kanalizacyjnej S1 w miejscowości Krzeczów przy ulicy Kwiatowej. Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z odejściami do granicy działek na odcinku od S1 do S7. Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej od studni S7 w miejscowości Krzeczów do przepompowni ścieków PS1 w miejscowości Toporów przy ulicy Szkolnej. Budowa przepompowni ścieków PS1. Wykonawca ma prawo swobodnego wyboru technologii wykonania robót. Zamawiający dopuszcza zarówno technologię "wykopu otwartego" oraz " przewiertu sterowanego" jednakże z uwagi na istniejącą nawierzchnie drogi Zamawiający zaleca budowę sieci metodą przewiertu sterowanego. Przejścia pod drogą należy wykonać przewiertami. W przypadku uszkodzenia nawierzchni asfaltowej wykonawca zobowiązany jest do jej odtworzenia w ramach złożonej oferty.

3.9.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-04-03

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PRACOWNIA PROJEKTOWO-AUDYTORSKA TERMO PROJEKT PRZEMYSŁAW WILK

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8321964510

4.3.3.)Ulica

OS. WYSZYŃSKIEGO 18/2

4.3.4.)Miejscowość

WIELUŃ

4.3.5.)Kod pocztowy

98-300

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

10000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00236078/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

10000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
184 750 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
49 927 zł371 889 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 963 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
49 927 zł
Mediana
184 750 zł
Górny kwartyl
371 889 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wierzchlas prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wierzchlas.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.