Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
29 397 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2025
Okres realizacji
do 22 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja polowania zbiorowego – Zamówienie z wolnej ręki

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Jawor (Jawor, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja polowania zbiorowego – Zamówienie z wolnej ręki”, wybierając ofertę wykonawcy FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWA Henryk Kosiński. Wartość umowy: 29 397 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
29 397 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    20 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWA Henryk Kosiński (Paszowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 29 397,00 zł (umowę zawarto 19 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Jawor

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931023931

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Myśliborska 3

1.5.2.)Miejscowość

Jawor

1.5.3.)Kod pocztowy

59-400

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

768711633

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jawor@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://jawor.wroclaw.lasy.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7bf94a77-8161-4eb5-82bf-39d407e4e2f0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


leśnictwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja polowania zbiorowego – Zamówienie z wolnej ręki

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7bf94a77-8161-4eb5-82bf-39d407e4e2f0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00024752

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamówienie udzielone na podstawie art. 305 pkt. 1, w związku z art. 214 ust.1 pkt. 7 Ustawy Pzp
Zastosowanie zamówienia w trybie z wolnej ręki z uwagi na konieczność pilnego zlecenia prac w związku zawartą umową z biurem polowań na organizację polowania. Możliwość udzielenia zamówienia została przewidziana w postępowaniu „Wykonywanie usług z zakresu organizacji polowań zbiorowych na terenie OHZ Jawor w sezonie łowieckim 2024/2025 -Przetarg II” (zn.spr. NŁ. 270.6.2024).

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-fd3fdced-036f-4b22-9140-0b91568c6b54

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.15.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi z zakresu organizacji polowania zbiorowego na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny (OHZ) Nadleśnictwa Jawor 19.12.2025 r. Usługa obejmuje w szczególności zapewnienie osób pracujących jako naganka, wyspecjalizowanych psów do pracy przy polowaniu, w tym 1 do poszukiwania postrzałków oraz przewozu myśliwych i transportu tusz zwierzyny.
Udzielenie zamówienia jest niezbędne ze względu na ustawowy obowiązek zapewnienia prawidłowego prowadzenia gospodarki łowieckiej na terenie OHZ Jawor. Jednostka zamawiająca nie jest w stanie wykonać zadania samodzielnie zasobami własnymi.

4.5.3.)Główny kod CPV

77600000-6 - Usługi myśliwskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29397,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWA Henryk Kosiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6951222743

7.3.3)Ulica

Grobla 22

7.3.4)Miejscowość

Paszowice

7.3.5)Kod pocztowy

59-411

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29397,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-22

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Jawor prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jawor.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 29 397 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77600000-6 (Usługi myśliwskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FIRMA PRODUKCYJNO USŁUGOWA Henryk Kosiński (Paszowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.