Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 22 im. Karola Miarki z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie, ul. Św. Piotra 9a – I/2025
Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 22 im. Karola Miarki z Oddziałami Integracyjnymi (Chorzów, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 22 im. Karola Miarki…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 806 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1307, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
11 wpisów- Ogłoszenie
15 maja 2025
Termin ofert: 23 maja 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 lipca 2025
5 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
12 stycznia 2026
- Zmiana ogłoszenia
12 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
12 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
12 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Szkoła Podstawowa nr 22 im. Karola Miarki z Oddziałami Integracyjnymi |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000721930 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Św. Piotra 9a |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Chorzów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 41-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22A - Katowicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 32 348 12 83 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sp22@chorzow.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | sp22.szkola.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-10591203-f7a8-42db-9fc0-c8d92a181b48 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00022492 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-12 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00232323 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 22 im. Karola Miarki z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie, ul. Św. Piotra 9a – I/2025 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Warzywa, owoce i przetwory |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-06-24 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-09-01 do 2025-12-22 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Silezaur T. Rulka |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6272679871 |
| 4.3.3.) | Ulica | Armii Krajowej 69 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Chorzów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 41-506 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 15784,60 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00333224/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 15784,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.