Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Kompleksowa modernizacja przedszkola gminnego w Bierzwniku”

Zamawiający Gmina Bierzwnik (Bierzwnik, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa modernizacja przedszkola gminnego w Bierzwniku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BierzwnikBierzwnik, Zachodniopomorskieopublikowano 9 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bierzwnik

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210967030

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kopernika 2

1.4.2.)Miejscowość

Bierzwnik

1.4.3.)Kod pocztowy

73-240

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.7.)Numer telefonu

957680130

1.4.8.)Numer faksu

957680111

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@bierzwnik.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.bierzwnik.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1b8e2a55-2406-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00019039

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00356120

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Kompleksowa modernizacja przedszkola gminnego w Bierzwniku”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem w formule zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego pn. ,,Kompleksowa modernizacja przedszkola gminnego w Bierzwniku”.
a) Podstawowym zadaniem inspektora nadzoru jest kontrola zgodności działań Wykonawcy wykonującego w formule zaprojektuj i wybuduj zamówienie określone w części pierwszej z wymaganiami określonymi w umowie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

b) Szczegółowy zakres rzeczowy nadzoru inwestorskiego stanowiącego przedmiot postępowania, został określony we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3a do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

JM PROJEKT Jakub Mańdzij

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5992392915

4.3.3.)Ulica

Wodociągowa

4.3.4.)Miejscowość

Strzelce Krajeńskie 2b

4.3.5.)Kod pocztowy

66-500

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

68880,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00449377/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Brak danych

zamówienie obejmuje realizację inwestycji współfinansowanej z Rządowego Funduszu Polski Ład, z uwzględnieniem korekty oczywistej omyłki pisarskiej i rachunkowej w projekcie umowy dotyczącej wysokości wkładu własnego Zamawiającego. W związku z tym, że ostateczna wartość inwestycji jest niższa od wartości przewidzianej we wniosku o dofinansowanie, wkład własny został ustalony procentowo w wysokości 15% w stosunku do ostatecznej wartości inwestycji, zgodnie z zasadami Programu. Zmiana ma charakter porządkujący, nie wpływa na zakres rzeczowy zamówienia ani jego charakter i nie narusza przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bierzwnik prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bierzwnik.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.