Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Zakup, dostawa i montaż wodomierzy radiowych wraz z wdrożeniem systemu teleinformatycznego w Gminie Zadzim”.

Zamawiający Gmina Zadzim (Zadzim, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup, dostawa i montaż wodomierzy radiowych wraz z wdrożeniem systemu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZadzimZadzim, Łódzkieopublikowano 8 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 878 900 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZADZIM

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934341

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Ogrodowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Zadzim

1.4.3.)Kod pocztowy

99-232

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.7.)Numer telefonu

(43) 678 61 60

1.4.8.)Numer faksu

543 678-66-60

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug_zadzim@wp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminazadzim.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d0f7e707-d97c-4870-a1cf-bb6c5290426c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00011664

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00434275

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Zakup, dostawa i montaż wodomierzy radiowych wraz z wdrożeniem systemu teleinformatycznego w Gminie Zadzim”.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wodomierzy z modułem radiowym (zdalnych) w liczbie 1 100 szt. Zakup 50 szt. modułów radiowych. Zakup i wdrożenie zestawu do radiowego odczytu z licencją, dla 2 konserwatorów (2 zestawy) Wykonawca zobowiązany będzie również do przeszkolenia pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi zakupionego systemu.
Montaż wodomierzy poprzedzony jest koniecznością demontażu wcześniejszego urządzenia.

3.9.)Główny kod CPV

38421100-3 - Wodomierze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą

65500000-8 - Odczyty liczników

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

METERING Anna Moder Spółka z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

529514488

4.3.3.)Ulica

Parkowa 1

4.3.4.)Miejscowość

Buczek

4.3.5.)Kod pocztowy

98-113

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

486526,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00481818/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

486526,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38421100-3Wodomierze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
878 900 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
809 278 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 990 722 zł
Źródło próbki
CPV 38421100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
809 278 zł
Mediana
878 900 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zadzim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zadzim.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38421100-3 (Wodomierze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.