Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość wybranych ofert
588 731 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sonda gastrostomijna
    Wartość umowy
    121 154 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    70 848 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Igły i zestawy do znieczuleń oraz kaniule żył centralnych
    Wartość umowy
    227 922 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    7290 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Akcesoria do higieny pacjenta i uchwyt do rurek
    Cena wybranej oferty
    148 022 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Uchwyty do rurek
    Wartość umowy
    6923 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Strzykawka 3-częściowa LUER, skala standardowa lub rozszerzona
    Wartość umowy
    6572 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%TERMIN DOSTAWY40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Postępowanie uzupełniające do asortymentu jednorazowego

Zamawiający Szpital Powiatowy w Radomsku (Radomsko, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Postępowanie uzupełniające do asortymentu jednorazowego”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 588 731 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Szpital Powiatowy w RadomskuRadomsko, Łódzkie (powiat Radomszczański →)opublikowano 8 stycznia 2026
Łączna wartość ofert
588 731 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~4,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 listopada 2025

    Termin ofert: 28 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    08 stycznia 2026

    1 oferta5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: FULL-WOJ. Jakub Sidorowicz (części 1, 2); Aesculap Chifa Sp. Z o.o. (część 3); SUN-MED Spółka Cywilna Dominik Siekierski Sławomir Naparty (część 4); Bialmed Sp. z o.o. (części 5, 6) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 588 731,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail