„Zakup zestawu kina cyfrowego do sali kinowej w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Lisiej Górze”
Zamawiający Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Lisiej Górze (Lisia Góra, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup zestawu kina cyfrowego do sali kinowej w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Lisiej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 257 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=564, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
04 września 2025
Termin ofert: 12 września 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 października 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 stycznia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Lisiej Górze |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 540528987 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. 1 Maja 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lisia Góra |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-140 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL217 - Tarnowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 535444806 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gckic@lisiagora.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gck.lisiagora.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-7227611b-5103-4e81-9d91-7c1b61c7cde2 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00010228 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00405674 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Zakup zestawu kina cyfrowego do sali kinowej w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Lisiej Górze” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zadanie pn | „Zakup zestawu kina cyfrowego do sali kinowej w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Lisiej Górze” Zamówienie realizowane będzie przy dofinansowaniu w ramach Programów Operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej „Rozwój kin Priorytet II Cyfryzacja kin” 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, uruchomieniem i zestrojeniem sprzętu do projekcji cyfrowej w standardzie DCI wraz ze szkoleniem min. 3 (trzech) pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi sprzętu dla Centrum Kultury i Czytelnictwa w Lisiej Górze. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w treści Załącznika nr 1 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 38652000-0 - Projektory filmowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-10-01 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-11-28 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Kinekspert sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7291600434 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. St. Przybyszewskiego 167 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Łódź |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 93-120 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 264450,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00496564/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | W związku z pismem Wykonawcy, w którym wskazał na obiektywne kwestie związane z brakiem możliwości wykonania zadania w terminie wyznaczonym w umowie, które to wynikają z opóźnienia w dostawach sprzętu, co jest niezależne od Wykonawcy, strony zgodnie postanowiły co następuje. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | W umowie nr 61/2025 z dnia 01.10.2025 r. zmienia się § 4 ust. 1 który otrzymuje brzmienie: „1. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot zamówienia określony w § 1 niniejszej Umowy do 29 grudnia 2025 r. zgodnie z Formularzem ofertowym Wykonawcy stanowiącym Załącznik nr 1a do niniejszej Umowy. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 264450,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).