Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
26 445 000 zł
Umowa zawarta
1 października 2025
Okres realizacji
do 28 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji30%Szybkość serwisu10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup zestawu kina cyfrowego do sali kinowej w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Lisiej Górze”

Zamawiający Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Lisiej Górze (Lisia Góra, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup zestawu kina cyfrowego do sali kinowej w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Lisiej…”, wybierając ofertę wykonawcy Kinekspert sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 26 445 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
26 445 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kinekspert sp. z o.o. (Łódź), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 26 445 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail