Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługa w zakresie wycinki drzew, krzewów oraz frezowania karp na terenach kompleksów wojskowych w rejonie działania 42 BLSZ w Radomiu w 2025 r.

Zamawiający 42 Baza Lotnictwa Szkolnego (Radom, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa w zakresie wycinki drzew, krzewów oraz frezowania karp na terenach kompleksów…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 42 Baza Lotnictwa SzkolnegoRadom, Mazowieckieopublikowano 7 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 468 759 zł
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Alpinmed Artur Błach (Radom).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 177 309,00 zł.

  • 3

    TerminUsługi będą świadczone sukcesywnie na podstawie pisemnych zgłoszeń, określających zakres i termin realizacji w różnych lokalizacjach.

  • 4

    ZakresWykonawca musi świadczyć usługi z należytą starannością, zgodnie ze sztuką ogrodniczą i obowiązującymi przepisami prawa.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

42 Baza Lotnictwa Szkolnego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7962932928

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sadków 9

1.4.2.)Miejscowość

Radom

1.4.3.)Kod pocztowy

26-600

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

jw4938@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://42blsz.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8306e921-e08b-431b-bfa4-d45fcb164ff1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00009024

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-07

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00453430

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługa w zakresie wycinki drzew, krzewów oraz frezowania karp na terenach kompleksów wojskowych w rejonie działania 42 BLSZ w Radomiu w 2025 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa w zakresie wycinki drzew, krzewów oraz frezowania karp na terenach kompleksów wojskowych w rejonie działania 42 BLSZ w Radomiu w 2025 r.

1) wykonywanie usługi będącej przedmiotem umowy z należytą starannością i dokładnością zgodnie ze sztuką ogrodniczą, zasadami współczesnej wiedzy technicznej;
2) przestrzegania obowiązujących przepisów prawa dot. wykonywanej usługi w zakresie wycinki drzew i krzewów oraz frezowania karp;
3) do sukcesywnego świadczenia usług, każdorazowo na podstawie pisemnego zgłoszenia zawierającego ilość drzew i krzewów do wycięcia oraz karp do frezowania z podziałem na obwody pnia oraz terminem zakończenia prac w kompleksach wojskowych:
a) Radom, ul. Sadków 9, 26-600 Radom;
b) Myśliszewice „Radiostacja Dalsza” gm. Jedlnia Letnisko;
c) Radom „Kościół” ul. Plac Konstytucji 3 Maja 1, 26-600 Radom;
d) Sochaczew, Kazimierów 45, 96-500 Sochaczew;
e) Borzęcin ul. Spacerowa 85, 05-083 Zaborów;
f) Grójec, Słomczyn-Kącin;
g) Książenice ul. Lipowa 1, 05-825 Książenice;
h) Nowe Miasto ul. Tomaszowska 52;
i) ,,Dalsza w mieście’’ Radom, ul. Tygodniowa

3.9.)Główny kod CPV

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-10

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Alpinmed Artur Błach

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9482353290

4.3.3.)Ulica

Inwalidów Wojennych 4/1

4.3.4.)Miejscowość

Radom

4.3.5.)Kod pocztowy

26-600

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

177309,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00489062/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

173134,80 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77211400-6Usługi wycinania drzew
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
468 759 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
220 108 zł834 965 zł
Rozstęp międzykwartylowy
614 857 zł
Źródło próbki
CPV 77211400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
220 108 zł
Mediana
468 759 zł
Górny kwartyl
834 965 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

42 Baza Lotnictwa Szkolnego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77211400-6 (Usługi wycinania drzew). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.