Zaopatrzenie w artykuły spożywcze stołówek szkolnych w Zespole Szkół w Kochanowicach
Zamawiający Zespół Szkół w Kochanowicach (Kochanowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zaopatrzenie w artykuły spożywcze stołówek szkolnych w Zespole Szkół w Kochanowicach”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1307, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
28 listopada 2024
Termin ofert: 9 grudnia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
10 grudnia 2024
3 oferty5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 stycznia 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Szkół w Kochanowicach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 151517594 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Szkolna 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kochanowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 42-713 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL228 - Bytomski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 343533280 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@kochanowice.szkola.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://kochanowice.szkola.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f82ced01-b092-430e-a444-eab9dc5df813 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00008902 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00620953 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zaopatrzenie w artykuły spożywcze stołówek szkolnych w Zespole Szkół w Kochanowicach |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dział spożywczy: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-12-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-01-02 do 2025-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Zakład Produkcji Spożywczej AMBI |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6262786341 |
| 4.3.3.) | Ulica | Składowa 11 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bytom |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 41-902 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 259668,40 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00644040/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Wzrost ceny towarów |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmiana 6 pozycji artykułów w przedstawionym aneksie umowy |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 1214,22 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 154695,17 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →