Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu i artykułów sportowych (zamówienie z podziałem na 10 części)

Zamawiający 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu i artykułów sportowych (zamówienie z podziałem na 10 części)”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 7 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 180690373

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Krakowska 11B

1.4.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.4.3.)Kod pocztowy

35-111

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia34wog@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.34wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eee36434-f16b-4e70-921e-40eefa58bc49

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00007416

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-07

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00488216

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu i artykułów sportowych (zamówienie z podziałem na 10 części)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i artykułów sportowych (zamówienie z podziałem na 10 części). 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 10 następujących części

1) Część nr 8: Dostawa sprzętu sportowego do siłowni zewnętrznej (Street Workout); 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) załącznik nr 1 H do SWZ – dot. części nr 8. Załącznik ten stanowi równocześnie szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz formularz kalkulacji ceny ofertowej. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar po cenach jednostkowych podanych w formularzach kalkulacji ceny ofertowej, o których mowa w ust. 3. 5. Towar, o którym mowa w ust. 2 nie może nosić śladów używania i uszkodzenia. 6. Towar, o którym mowa w ust. 2 dostarczony zostanie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. Opakowanie ma umożliwić pełną identyfikację towaru, w tym w szczególności ilość, rodzaj, parametry, bez konieczności naruszania opakowania 7. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4B do SWZ). 8. W celu potwierdzenia, że oferowane produkty odpowiadają wymaganiom Zamawiającego określonym w SWZ, Wykonawca zobowiązany jest dokonać - w formularzu kalkulacji ceny ofertowej (załącznik nr 1H do SWZ) - opisu każdego zaoferowanego asortymentu celem szczegółowej identyfikacji poprzez określenia: 1) producenta (kol. 10) oraz 2) oznaczenia lub symbolu lub modelu oferowanego asortymentu (kol. 11).

3.9.)Główny kod CPV

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

18820000-3 - Obuwie sportowe

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

18412000-0 - Odzież sportowa

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Damart Group Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6653060594

4.3.3.)Ulica

Grabowska 30B

4.3.4.)Miejscowość

Rychwał

4.3.5.)Kod pocztowy

62-570

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

13622,45 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00575812/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

13622,45 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37400000-2 (Artykuły i sprzęt sportowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.