„Zakup i dostawa wyposażania w ramach Rządowego Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026”
Zamawiający Gmina Włoszczowa (Włoszczowa, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa wyposażania w ramach Rządowego Programu Ochrony Ludności i Obrony…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 447 355 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=76, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
17 września 2025
Termin ofert: 26 września 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
27 października 2025
1 oferta3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
05 stycznia 2026
- Wykonanie umowy
05 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Włoszczowa |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291009923 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Partyzantów 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Włoszczowa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 29-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 41 394 26 69 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | poczta@gmina-wloszczowa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://wloszczowa.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-06ba4bcd-dd6c-45c5-9053-7a3cf62094a5 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00003145 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-05 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00428360 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Zakup i dostawa wyposażania w ramach Rządowego Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Miejscem dostaw wyposażenia są jednostki na terenie Gminy Włoszczowa. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia podzieloną na sześć części Część 5 – Zakup 11 radiotelefonów zgodnie z wymaganiami opisanymi w załączniku nr 9 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest złożyć ofertę na wszystkie elementy określone przez Zamawiającego dla danej części zamówienia. Oferta nie zawierająca wszystkich elementów podlega odrzuceniu. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 32236000-6 - Radiotelefony |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 32200000-5 - Aparatura transmisyjna do radiotelefonii, radiotelegrafii, transmisji radiowej i telewizyjnej |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-10-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 45 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | P.P.U.H. Supron1 Spółka Jawna Zenon Piasny, Zygmunt Czarnota |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6370102888 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Kluczewska 3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Olkusz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 32-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 36653,98 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00498230/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-11 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 36653,98 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.