Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa materiałów jednorazowych oraz jednorazowych specjalistycznych do statków powietrznych będących na ewidencji na ewidencji 1 Bazy Lotnictwa Transportowego w Warszawie

Zamawiający 1 Baza Lotnictwa Transportowego (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów jednorazowych oraz jednorazowych specjalistycznych do statków…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 1 Baza Lotnictwa TransportowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 260 480 zł
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

54 wpisów
  1. Ogłoszenie

    15 kwietnia 2025

    Termin ofert: 24 kwietnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    16 lipca 2025

    4 oferty7 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    02 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Zmiana ogłoszenia

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Zmiana ogłoszenia

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Zmiana ogłoszenia

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowyBieżące

    04 stycznia 2026

  37. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowy

    04 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wykonanie umowy

    05 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Wykonanie umowy

    17 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Wykonanie umowy

    19 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Wykonanie umowy

    19 stycznia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010088949

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ŻWIRKI I WIGURY 1C

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-909

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

261 821 318

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

1bltr.zampubliczne@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://1bltr.wp.mil.pl/pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


J.W. 4198

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa401ba3-0f03-420e-b581-9561f8fd1c0e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00002985

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00191125

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa materiałów jednorazowych oraz jednorazowych specjalistycznych do statków powietrznych będących na ewidencji na ewidencji 1 Bazy Lotnictwa Transportowego w Warszawie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

DRUT 0,8 mm

3.9.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ANKOL Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8172011815

4.3.4.)Miejscowość

Chorzelów 244

4.3.5.)Kod pocztowy

39-331

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3690,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00329660/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-08-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

3690,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39290000-1Wyposażenie różne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
260 480 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 393 zł624 678 zł
Rozstęp międzykwartylowy
454 285 zł
Źródło próbki
CPV 39290000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
170 393 zł
Mediana
260 480 zł
Górny kwartyl
624 678 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

1 Baza Lotnictwa Transportowego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39290000-1 (Wyposażenie różne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.