Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa 3 sztuk niskoemisyjnych autobusów hybrydowych ( z opcją zakupu 1 sztuki dodatkowego autobusu)

Zamawiający Związek Komunalny "Komunikacja Międzygminna" w Chrzanowie (Chrzanów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa 3 sztuk niskoemisyjnych autobusów hybrydowych ( z opcją zakupu 1 sztuki…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 486 775 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    02 stycznia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Związek Komunalny "Komunikacja Międzygminna" w Chrzanowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 271555185

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Henryka, 20

1.4.2.)Miejscowość

Chrzanów

1.4.3.)Kod pocztowy

32-500

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zkkm.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zkkm.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e53a1bf9-3524-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00001466

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/S 135-420441

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa 3 sztuk niskoemisyjnych autobusów hybrydowych ( z opcją zakupu 1 sztuki dodatkowego autobusu)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa 3 sztuk niskoemisyjnych autobusów hybrydowych (z opcją zakupu 1 sztuki dodatkowego autobusu)
Autobusy muszą spełniać wymagania techniczne określone w Załączniku nr 10 do SWZ (wzór umowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia).

3.9.)Główny kod CPV

34121100-2 - Autobusy transportu publicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-10-22 do 2025-12-12

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Solaris Bus&Coach Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5240015630

4.3.3.)Ulica

ul. Obornicka 46 Bolechowo-Osiedle

4.3.4.)Miejscowość

Owińska

4.3.5.)Kod pocztowy

62-005

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

10479600,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/S 226-707175

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

10479600,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34121100-2Autobusy transportu publicznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
486 775 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
337 398 zł1 055 183 zł
Rozstęp międzykwartylowy
717 785 zł
Źródło próbki
CPV 34121· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
337 398 zł
Mediana
486 775 zł
Górny kwartyl
1 055 183 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Związek Komunalny "Komunikacja Międzygminna" w Chrzanowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chrzanów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34121100-2 (Autobusy transportu publicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.