Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa automatycznej paczkowarki wody pitnej

Zamawiający Gmina Pawonków (Pawonków, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa automatycznej paczkowarki wody pitnej”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PawonkówPawonków, Śląskieopublikowano 2 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pawonków

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398474

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lubliniecka 16

1.4.2.)Miejscowość

Pawonków

1.4.3.)Kod pocztowy

42-772

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@pawonkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pawonkow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b1686e6-7373-4911-bc00-0e5984450979

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00000660

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00487576

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa automatycznej paczkowarki wody pitnej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnej, fabrycznie nowej, automatycznej paczkowarki do wody pitnej na potrzeby Gminy Pawonków, wyposażonej w moduł dezynfekcji wody i folii promieniami UV wraz z zapasem folii do pakowania wody pitnej oraz szkoleniem osób wytypowanych przez Zamawiającego.

Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został określony w OPZ stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

42921300-1 - Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-12

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Proffico Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 145926529

4.3.3.)Ulica

Marszałkowska 84/92/72

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-514

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

269215,02 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00578798/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

wydłużenie procedury przetargowej z uwagi na wycofanie się oferenta z najkorzystniejszą ofertą

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana terminu realizacji do 23.12.2025

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

269215,02 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pawonków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pawonków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42921300-1 (Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.