Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Ochrona wraz z monitoringiem p.poż. i SSWiN obiektu, osób i mienia Sądu Rejonowego w Gorlicach, ul. Biecka 5

Zamawiający Sąd Rejonowy w Gorlicach (Gorlice, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Ochrona wraz z monitoringiem p.poż. i SSWiN obiektu, osób i mienia Sądu Rejonowego w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Rejonowy w GorlicachGorlice, Małopolskie (powiat Gorlicki →)opublikowano 31 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 574 712 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Gorlicach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000324292

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Biecka 5

1.4.2.)Miejscowość

Gorlice

1.4.3.)Kod pocztowy

38-300

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.7.)Numer telefonu

18 3551 118

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kierownikadministracyjny@gorlice.sr.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gorlice.sr.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wymiar Sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00631937

2.2.)Data ogłoszenia

2025-12-31

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
4.3.Wartość zamówienia Przed zmianą

Brak danych

213423,00

4.3.Kod waluty Przed zmianą

Brak danych

PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 712 zł
Próbka: 204 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
289 064 zł1 485 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 196 659 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
289 064 zł
Mediana
574 712 zł
Górny kwartyl
1 485 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy w Gorlicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorlice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.