Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z – odcinek nr 4 (km 2+980,86 – 5+338,31)
Zamawiający Powiat Myśliborski (Myślibórz, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z – odcinek nr 4 (km 2+980,86 – 5+338,31)”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3411, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
25 sierpnia 2025
Termin ofert: 9 września 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 października 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Myśliborski |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 210967320 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Północna 15 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Myślibórz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 74-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL427 - Szczecinecko-pyrzycki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | starostwo@powiatmysliborski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.powiatmysliborski.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ddce613e-e4aa-4b19-8bd3-f6031ad7993a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00631413 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00389297 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z – odcinek nr 4 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z – odcinek nr 4 (km. 2+980,86 – 5+338,31) bez ingerencji w skrzyżowanie z drogą wojewódzką poprzez zastosowanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia istniejącej bitumicznej nawierzchni drogi. 2. Inwestycja zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, powiecie myśliborskim na działkach: nr 553/1 obręb Karsko, nr 393 obręb Łubianka, nr 76 obręb Okunie na ter. Gmin Nowogródek Pom. i Barlinek. 3. Inwestycja polegać będzie na modernizacji nawierzchni drogi poprzez zastosowanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia istniejącej bitumicznej nawierzchni drogi, poprzedzonym remontem punktowym jej uszkodzeń. Nawierzchnia zjazdów wykonana będzie w technologii bitumicznej. 4. Inwestycją objęty jest odcinek drogi o długości ok. 2360 m. Odcinek drogi objęty zadaniem przebiega w części zalesionej a istniejąca nawierzchnia drogi znajduje się w złym stanie technicznym. Zauważalne są liczne wykruszenia i wyrwy w istniejącej nawierzchni, systematycznie uzupełniane żwirem i emulsją asfaltową. Krawędzie bitumiczne nawierzchni częściowo się zapadają i wykruszają. Brak normowych spadków poprzecznych jak i podłużnych i są one nieuregulowane. Woda zbiera się w lokalnych zaniżeniach jezdni oraz wszelkich ubytkach nawierzchni powodując jej dalszą degradację. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji projektowej (STWiOR, SST, Opis przedmiotu zamówienia, przedmiarze) stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233140-2 - Roboty drogowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-10-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 2 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PANKAS Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5220101958 |
| 4.3.3.) | Ulica | - |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Marcelin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 78-422 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 505674,45 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00459981/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 417245,35 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.