ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozów uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrkowicach oraz sprawowanie opieki nad uczniami podczas przewozów w roku szkolnym 2025/2026”

Zamawiający Gminna Administracja Oświaty (Tuchów, Małopolskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozów uczniów do Zespołu…”. Termin składania ofert minął 15 stycznia 2026, 09:00. Planowany budżet: 25 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gminna Administracja OświatyTuchów, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 31 grudnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
25 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
15 stycznia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Dyspozycyjność40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    31 grudnia 2025

    Termin ofert: 15 stycznia 2026 09:00
  2. Wynik postępowania

    02 lutego 2026

    2 oferty
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest transport uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrkowicach w roku szkolnym 2025/2026, wraz ze sprawowaniem opieki nad nimi podczas przewozów.

  • 2

    WarunkiSzczegółowe warunki zamówienia oraz wymagania dotyczące wykonawcy (np. dotyczące pojazdów i kwalifikacji personelu) znajdują się w dokumentacji postępowania dostępnej na platformie e-Zamówienia.

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINNA ADMINISTRACJA OŚWIATY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850331374

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Pawła II 4

1.5.2.)Miejscowość

Tuchów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-170

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

146525561

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.ryndak@tuchow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tuchow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozów uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrkowicach oraz sprawowanie opieki nad uczniami podczas przewozów w roku szkolnym 2025/2026”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7dcf3629-e9cf-45b7-9dae-b45f3e736f66

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00631373

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00118592/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 „Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozów uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrkowicach oraz sprawowanie opieki nad uczniami podczas przewozów w roku szkolnym 2025/2026”

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7dcf3629-e9cf-45b7-9dae-b45f3e736f66

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl . Identyfikator postępowania na platformie : https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-7dcf3629-e9cf-45b7-9dae-b45f3e736f66

3.7.)Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-7dcf3629-e9cf-45b7-9dae-b45f3e736f66

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zasady przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach z tym związanych:1.Administratorem danych osobowych jest Gminna Administracja Oświaty w Tuchowie. Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email: a.ryndak@tuchow.pl lub pisemnie na adres siedziby : ul. Jana Pawła II 4, 33- 170 Tuchów.2. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email iod@tuchow.pl lub pisemnie na adres siedziby. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.3.dane osobowe przetwarzane są w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.4.dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji.5.Odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy Pzp. 6.Dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy.7.Obowiązek podania danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zam.publ.,8.W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO,9.posiada Pani/Pan na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia),10.na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników), -na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego),-prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO, -Nie przysługuje Pani/Panu:
w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych, -prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO, -na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO, -Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia. Organem właściwym w Polsce jest: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.-Nie planuje się przekazywania Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

GAO-261-4/2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

25000 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przewozie uczniów z miejscowości Piotrkowice koło budynku nr 122 C ( 1 miejsce zbiórki) – Piotrkowice koło budynku 110A (2 miejsce zbiórki) do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrkowicach, Piotrkowice 7 i z powrotem oraz sprawowanie opieki nad uczniami podczas przewozu.
2. Długość trasy - 4,30 km rano oraz 4,30 km popołudniu. Razem dziennie 8,60 km.
3. Liczba dowożonych uczniów – 8 .
4. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany w wykazie w zakresie liczby uczniów, zmiany trasy przewozu uczniów, ze względu na okoliczności, których strony nie mogły przewidzieć w chwili zawarcia umowy, a podyktowanymi potrzebami Zamawiającego wynikającymi z realizacji obowiązku zapewnienia dzieciom dowozu do szkoły, bez ponoszenia przez Zamawiającego dodatkowych kosztów z tego tytułu.
5. Przewozy uczniów odbywają się w dni nauki szkolnej, w okresie od stycznia 2026 r. do czerwca 2026 r. z wyłączeniem dni wolnych od zajęć dydaktycznych, przerw świątecznych, ferii oraz innych przerw wynikających z kalendarza roku szkolnego. W przypadku odpracowywania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić przewóz zgodnie z ustalonym harmonogramem.

4.2.6.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Ocenie będą podlegały oferty ważne tj. oferty niepodlegające odrzuceniu . Oferty oceniane na podstawie następujących kryteriów 1.cena -waga 60 %, 2. dyspozycyjność - 40 %

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

dyspozycyjność

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
.1. Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Wykonawca prowadzący działalność gospodarczą lub zawodową powinien być wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych prowadzonych w państwie członkowskim Unii Europejskiej, w którym posiadają siedzibę lub miejsce zamieszkania, np. do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) lub do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).
2. Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3. Sytuacji ekonomicznej lub finansowej :
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia. Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu dokonana zostanie zgodnie z formułą „spełnia-nie spełnia”, na podstawie złożonych dokumentów.
4. Zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że:
4.1. będzie dysponował do realizacji przedmiotu umowy min. 2 osobami spełniającymi wymagania określone w przepisach ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym oraz ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym określających wymagania w stosunku do kierowców oraz minimum 3 letnim stażem pracy na stanowisku kierowcy.
Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu dokonana zostanie zgodnie z formułą „spełnia-nie spełnia”, na podstawie złożonych oświadczeń i dokumentów” Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu dokonana zostanie zgodnie z formułą „spełnia-nie spełnia”, na podstawie złożonych oświadczeń i dokumentów.
4.2. będzie dysponował do realizacji przedmiotu umowy min. 2 osobami, które:
- posiadają aktualne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
- Stosownie do artykułu art. 21 oraz art. 22c ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniu przestępczości na tle seksualnym (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1802 ze zm.):
1) przed rozpoczęciem świadczenia usługi transportu dzieci i młodzieży niepełnosprawnej Wykonawca sprawdzi, czy zatrudnione przez niego osoby lub osoby, które zmierza zatrudnić i którymi będzie się posługiwał w charakterze opiekunów, figurują w:
a) Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym,
b) Rejestrze osób, w stosunku do których państwowa Komisja do spraw wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wobec małoletniego poniżej lat 15 wydała postanowienie o wpisie w Rejestrze.
2) przed rozpoczęciem świadczenia usługi Wykonawca złoży oświadczenie, z którego będzie wynikało, iż wskazani przez niego opiekunowie zostali przez niego sprawdzeni i nie figurują w żadnym z powyższych rejestrów,
3) obowiązek sprawdzenia i złożenia oświadczenia w ww. zakresie dotyczy każdej osoby, którą Wykonawca posługuje się lub będzie chciał się posłużyć w charakterze opiekunów zarówno sam jak i poprzez podwykonawców,
4) jeżeli z dokonanej czynności sprawdzenia wyniknie, iż osoba figuruje w którymkolwiek z ww.rejestrów, Wykonawca nie dopuści jej do wykonywania jakichkolwiek czynności, w trakcie których osoba taka mogłaby mieć kontakt z dziećmi lub młodzieżą.
5) najpóźniej w dniu rozpoczęcia świadczenia usługi Wykonawca zobowiązany jest opracować i udostępnić standardy ochrony małoletnich, zgodnie z wymaganiami określonymi w ww. ustawie
- nie figurują w Krajowym Rejestrze Karnym ( w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego , w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 poz. 1939),
Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu dokonana zostanie zgodnie z formułą
„spełnia-nie spełnia”, na podstawie złożonych oświadczeń i dokumentów
4.3. będzie dysponował do realizacji przedmiotu umowy minimum 2 pojazdami, które posiadają ważne badanie techniczne, są zgodnie z przepisami oznakowane, posiadającymi ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
i następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).
Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu dokonana zostanie zgodnie z formułą „spełnia-nie spełnia”, na podstawie złożonych oświadczeń i dokumentów
4.4. będzie dysponował doświadczeniem w należytym wykonaniu (lub wykonywaniu – w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli czas prowadzenia działalności jest krótszy- w tym okresie, co najmniej jednej usługi polegającej na przewozie uczniów do szkół przez minimum jeden rok szkolny. Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu dokonana zostanie zgodnie z formułą „spełnia-nie spełnia”, na podstawie złożonych oświadczeń i dokumentów.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1.Wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługa ta została wykonana, oraz załączeniem dowodów określających czy ta usługa została wykonana lub jest wykonywana należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.
2. Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień i doświadczenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
W przypadku opiekunów :
- potwierdzenie posiadania aktualnego szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
- potwierdzenie, że dane osoby nie figurują w Krajowym Rejestrze Karnym,
- potwierdzenie, że dane osoby nie są wpisane do Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym, o którym mowa w ustawie z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 152 z późn. zm.).
3. Wykaz sprzętu niezbędnego do realizacji zamówienia.
4. Dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku. Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wówczas do oferty należy dołączyć stosowne pełnomocnictwo. Wszelka korespondencja będzie prowadzona wyłącznie z pełnomocnikiem.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, o którym mowa w pkt 3.5. SWZ składa z ofertą każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Każdy z Wykonawców występujących wspólnie musi wykazać brak podstaw do wykluczenia. Jeżeli chociażby jeden z Wykonawców podlega wykluczeniu, to wykluczeniu podlega całe konsorcjum.
3. Wykonawcy mogą polegać na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, jeśli podmioty te wykonają usługi do realizacji których te zdolności są wymagane.
4. W przypadku, o którym mowa w pkt 4.2.3., wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają w formularzu ofertowym oświadczenie, z którego wynika, które lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Umowa zostanie zawarta zgodnie z projektem Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
2. Zamawiający przewiduje możliwości wprowadzenia zmian do zawartej umowy na podstawie art. 454-455 ustawy Pzp oraz
postanowień projektu umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-01-15 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu oferty przez Wykonawcę, jest jej prawidłowe złożenie na Platformie dostępnej pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-01-15 09:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-02-13

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Ten przetarg (25 000 zł) znajduje się wyraźnie poniżej typowego zakresu.
Budżet jest znacząco niższy niż w większości podobnych postępowań, sprawdź zakres przedmiotu zamówienia. -91% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 15.01.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gminna Administracja Oświaty prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tuchów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 25 000 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.