Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
162 360 zł
Umowa zawarta
23 grudnia 2025
Okres realizacji
od 24 grudnia 2025 do 23 grudnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa opieki serwisowej oprogramowania SIMPLE

Zamawiający Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa opieki serwisowej oprogramowania SIMPLE”, wybierając ofertę wykonawcy SIMPLE SA. Wartość umowy: 162 360 zł.

Wartość umowy
162 360 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    05 grudnia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 grudnia 2025

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SIMPLE SA (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 162 360,00 zł (umowę zawarto 23 grudnia 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 24 grudnia 2025 r. do 23 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail