Zakupy zapewniające zabezpieczenie logistyczne, ciągłość dostaw i podstawowych usług wynikających z zakresu zadań objętych dotacją ze środków POLiOC w roku 2025 dla jednostek samorządu terytorialnego
Zamawiający Województwo Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakupy zapewniające zabezpieczenie logistyczne, ciągłość dostaw i podstawowych usług…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=211, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Zamiar zawarcia umowy
10 grudnia 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
30 grudnia 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Województwo Kujawsko-Pomorskie |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 871121290 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Teatralny 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Toruń |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 87-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL613 - Bydgosko-toruński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.kujawsko-pomorskie.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-0a21ede4-0f8f-4af4-8765-747f7e71ac2f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00630941 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00590123 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakupy zapewniające zabezpieczenie logistyczne, ciągłość dostaw i podstawowych usług wynikających z zakresu zadań objętych dotacją ze |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zakupy zapewniające zabezpieczenie logistyczne, ciągłość dostaw i podstawowych usług wynikających z zakresu zadań objętych dotacją ze środków Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w roku 2025 dla jednostek samorządu terytorialnego,szczegółowo opisane we wzorze umowy oraz jej załącznikach i w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 31121000-0 - Zestawy prądnicowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 31440000-2 - Baterie 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne 39522530-1 - Namioty 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne 30213100-6 - Komputery przenośne 31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym 18412000-0 - Odzież sportowa 44613800-8 - Pojemniki na tworzywa odpadowe 35113400-3 - Odzież ochronna i zabezpieczająca 18221200-6 - Skafandry 31521300-7 - Przenośne lampy elektryczne 44511000-5 - Narzędzia ręczne 39143000-6 - Meble do sypialni, jadalni i salonu 44512200-4 - Szczypce 38631000-7 - Lornetki 18810000-0 - Obuwie inne niż sportowe oraz ochronne 18113000-4 - Odzież przemysłowa 18222000-1 - Ubiory jednoczęściowe 33735100-2 - Gogle ochronne 31712341-2 - Diody świecące 43830000-0 - Narzędzia ręczne z napędem mechanicznym 39522500-2 - Włókiennicze wyroby kempingowe 18424300-0 - Rękawice jednorazowe 43313100-1 - Pługi odśnieżające lemieszowe 18330000-1 - Koszulki i koszule 30237240-3 - Kamera internetowa 32232000-8 - Sprzęt wideokonferencyjny 39151100-6 - Stojaki 43812000-8 - Piły 44511100-6 - Szpadle i szufle 44411700-1 - Deski sedesowe, pokrywy, muszle, miski klozetowe i rezerwuary 18930000-7 - Worki i torby 44611500-1 - Zbiorniki na wodę |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-12-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-19 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Regionalmny Ośrodek Zrównoważonego Rozwoju sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8792636573 |
| 4.3.3.) | Ulica | Parkowa 2 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Przysiek |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 87-134 |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 1128105 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00629256/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1128105,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →