Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa drogi gminnej nr 307016T Grodowice – Czyżowice – Królewice, odcinek od km 3+679 do km 4+499, dł. 820 mb w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych

Zamawiający Urząd Gminy Bejsce (Bejsce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej nr 307016T Grodowice – Czyżowice – Królewice, odcinek od km…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Urząd Gminy BejsceBejsce, Świętokrzyskie (powiat Kazimierski →)opublikowano 31 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 372 043 zł
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Urząd Gminy Bejsce

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000531909

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Bejsce

1.4.2.)Miejscowość

Bejsce

1.4.3.)Kod pocztowy

28-512

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

41 3511010

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@bejsce.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminy.com.pl/bejsce

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8035474c-7f62-4102-9f7e-23ef56653a37

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00630043

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00449992

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa drogi gminnej nr 307016T Grodowice – Czyżowice – Królewice, odcinek od km 3+679 do km 4+499, dł. 820 mb w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi gminnej nr 307016T Grodowice – Czyżowice – Królewice, odcinek od km 3+679 do km 4+499, dł. 820 mb w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.

2. Przedmiot zamówienia obejmuje Przebudowę drogi gminnej nr 307016T Grodowice – Czyżowice – Królewice, odcinek od km 3+679 do km 4+499, dł. 820 mb w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych.
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Czyżowice, położonej w Gminie Bejsce, w powiecie kazimierskim, w województwie świętokrzyskim.
Przedmiotowy odcinek drogi gminnej, przewidziany do przebudowy, w stanie istniejącym posiada nawierzchnię bitumiczną, jednojezdniową, dwukierunkową o szerokości 3,50m oraz obustronne pobocza gruntowe ok. 0,75m. Nawierzchnia jest w złym stanie technicznym spowodowanym nawalnym deszczem, występują liczne miejsca o rozmytej konstrukcji drogi na krawędziach jezdni w związku z tym droga wymaga przebudowy. Odcinek drogi przebiega przez teren o charakterze zabudowy zagrodowej, a główna funkcja drogi to obsługa dojazdu do przyległych posesji i pól uprawnych. Woda opadowa poprzez spadki podłużne i poprzeczne odprowadzana jest powierzchniowo na przyległy teren w granicach istniejącego pasa drogowego.
Na drodze gminnej zaprojektowano jezdnię z betonu asfaltowego o szerokości 3,50 m i przekroju jednostronnym o spadkach 2%, z zachowaniem istniejących spadków. Ponadto zaprojektowano obustronne pobocza o szerokości 0,75 m i spadku poprzecznym 2%, w tym gruntowe ulepszone kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie na szer. 0,50m.
• długość drogi: 820 mb,
• klasa techniczna drogi: D
• kategoria ruchu: kategoria gruntu: KRI
• szerokość jezdni: 3,50m
• nawierzchnia jezdni: beton asfaltowy
• pochylenie poprzeczne: jednostronne 2%
• pobocza: 0,75m ( 0,50m z kruszywa łamanego )

3. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w:
a) dokumentacji projektowej (dalej zwana również dokumentacją), która stanowi załącznik SWZ zawierającej:
• projekt budowlany i wykonawczy;
• specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych;
b) Przedmiar robót - załącznik SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-13

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Budowlane POLBUD Tomasz Darowski,

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

260638681

4.3.3.)Ulica

Kłoda, ul. Długa 60

4.3.4.)Miejscowość

Rytwiany

4.3.5.)Kod pocztowy

28-236

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

282339,12 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00531409/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

282339,12 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
372 043 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
201 658 zł2 047 715 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 846 057 zł
Źródło próbki
CPV 45100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
201 658 zł
Mediana
372 043 zł
Górny kwartyl
2 047 715 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Gminy Bejsce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bejsce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.