Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na realizację zadań ochrony ludności o obrony cywilnej w 2025 r. (II)

Zamawiający Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój (Piwniczna-Zdrój, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na realizację zadań ochrony ludności o obrony…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 398 150 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491893084

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 20

1.4.2.)Miejscowość

Piwniczna-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

33-350

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.7.)Numer telefonu

18 4464043

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mjablonska@piwniczna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piwniczna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6607d681-84c6-43d2-abdf-dff31adad20f

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00628136

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00509317

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na realizację zadań ochrony ludności o obrony cywilnej w 2025 r. (II)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na realizację zadań ochrony ludności o obrony cywilnej w 2025 r. (II)
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na realizację zadań ochrony ludności o obrony cywilnej w 2025 r.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
3. Wykonawca zapewni, że dostarczony pojazd będzie fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
4. Wykonawca będzie zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących dostawie samochodu, wskazanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do niniejszej SWZ, gdyż Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia w sposób określony w tych projektowanych postanowieniach umowy.
5. Na dostarczony pojazd Wykonawca musi udzielić gwarancji w wymiarze wynoszącym min. 12 miesięcy.

3.9.)Główny kod CPV

43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-16

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EDDI COMPLEX D.DUDYS sp. k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5492436294

4.3.3.)Ulica

ul. Krakowska 98A

4.3.4.)Miejscowość

Kęty

4.3.5.)Kod pocztowy

32-650

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

257193,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00627022/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

257193,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43260000-3Koparki, czerparki i ładowarki, i m…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
398 150 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
290 066 zł458 474 zł
Rozstęp międzykwartylowy
168 408 zł
Źródło próbki
CPV 43260000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
290 066 zł
Mediana
398 150 zł
Górny kwartyl
458 474 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piwniczna-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43260000-3 (Koparki. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.