Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
257 193 zł
Umowa zawarta
19 listopada 2025
Okres realizacji
do 16 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena85%Wydłużenie okresu gwarancji jakości15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na realizację zadań ochrony ludności o obrony cywilnej w 2025 r. (II)

Zamawiający Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój (Piwniczna-Zdrój, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na realizację zadań ochrony ludności o obrony…”, wybierając ofertę wykonawcy EDDI COMPLEX D.DUDYS sp. k. Wartość umowy: 257 193 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
257 193 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EDDI COMPLEX D.DUDYS sp. k. (Kęty), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 257 193,00 zł (umowę zawarto 19 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491893084

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 20

1.5.2.)Miejscowość

Piwniczna-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

33-350

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

18 4464043

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mjablonska@piwniczna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piwniczna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://piwniczna.ezamawiajacy.pl/pn/piwniczna/demand/244700/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na realizację zadań ochrony ludności o obrony cywilnej w 2025 r. (II)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6607d681-84c6-43d2-abdf-dff31adad20f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00627022

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00509317

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.3.5.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na realizację zadań ochrony ludności o obrony cywilnej w 2025 r. (II)
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki na realizację zadań ochrony ludności o obrony cywilnej w 2025 r.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
3. Wykonawca zapewni, że dostarczony pojazd będzie fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
4. Wykonawca będzie zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących dostawie samochodu, wskazanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do niniejszej SWZ, gdyż Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia w sposób określony w tych projektowanych postanowieniach umowy.
5. Na dostarczony pojazd Wykonawca musi udzielić gwarancji w wymiarze wynoszącym min. 12 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

257193,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

257193,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

257193,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EDDI COMPLEX D.DUDYS sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5492436294

7.3.3)Ulica

ul. Krakowska 98A

7.3.4)Miejscowość

Kęty

7.3.5)Kod pocztowy

32-650

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

257193,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43260000-3Koparki, czerparki i ładowarki, i m…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
398 150 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
290 066 zł458 474 zł
Rozstęp międzykwartylowy
168 408 zł
Źródło próbki
CPV 43260000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
290 066 zł
Mediana
398 150 zł
Górny kwartyl
458 474 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piwniczna-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 257 193 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43260000-3 (Koparki. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EDDI COMPLEX D.DUDYS sp. k. (Kęty). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.