Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa sieci kanalizacyjnej polegająca na montażu komory przepompowni ścieków, oraz wykorzystanie istniejącego zbiornika na osadnik przy ul. Nadbrzeżnej w m. Luszowice

Zamawiający Gmina Radgoszcz (Radgoszcz, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa sieci kanalizacyjnej polegająca na montażu komory przepompowni ścieków, oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RadgoszczRadgoszcz, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 30 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 320 000 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA RADGOSZCZ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660789

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

PL. ŚW. KAZIMIERZA 7-8

1.4.2.)Miejscowość

Radgoszcz

1.4.3.)Kod pocztowy

33-207

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

146414139

1.4.8.)Numer faksu

146414661

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@radgoszcz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.radgoszcz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bf748ad6-2997-4fe3-ae61-ba9642ba4af8

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00628068

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00377160

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa sieci kanalizacyjnej polegająca na montażu komory przepompowni ścieków, oraz wykorzystanie istniejącego zbiornika na osadnik przy ul. Nadbrzeżnej w m. Luszowice

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Zakres robót będzie obejmował

• Przebudowa sieci kanalizacyjnej polegająca na montażu komory przepompowni ścieków, oraz wykorzystanie istniejącego zbiornika na osadnik przy ul. Nadbrzeżnej w m. Luszowice Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączone do niniejszej SWZ dokumenty, tj. dokumentacja techniczna, przedmiar robót. Dokumentacja techniczna została opracowana przez: Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej i Budowlanej PISiB mgr inż. Rafał Filipowski, adres: ul. Jaracza 21, 33-100 Tarnów. 2) Przedmiot zamówienia ma być zrealizowany zgodnie z przedmiarem robót i dokumentacją projektową opracowaną przez: Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej i Budowlanej PISiB mgr inż. Rafał Filipowski, adres: ul. Jaracza 21, 33-100 Tarnów. Szczegółowy opis zawiera SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Gminna Spółka Komunalna Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 8730006924

4.3.3.)Ulica

ul. Rolnicza 39

4.3.4.)Miejscowość

Lisia Góra

4.3.5.)Kod pocztowy

33-140

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

222959,09 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00427599/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

222959,09 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232423-3Roboty budowlane w zakresie przepom…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
320 000 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 629 zł1 849 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 625 428 zł
Źródło próbki
CPV 45232· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
223 629 zł
Mediana
320 000 zł
Górny kwartyl
1 849 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radgoszcz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232423-3 (Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.