„ZIELONE MAZOWSZE – ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZY BUDYNKU SALI WIDOWISKOWEJ”
Zamawiający PZLPiT Mazowsze (Otrębusy, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZIELONE MAZOWSZE – ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZY BUDYNKU SALI WIDOWISKOWEJ”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie
22 maja 2025
Termin ofert: 11 czerwca 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 lipca 2025
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
31 października 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
30 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | PZLPiT Mazowsze |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000275458 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Świerkowa 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Otrębusy |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-805 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL913 - Warszawski zachodni |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@mazowsze.waw.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.mazowsze.waw.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-aea0e5b1-f39a-41a1-b651-b69e16f18deb |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00627727 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00242146 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „ZIELONE MAZOWSZE – ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZY BUDYNKU SALI WIDOWISKOWEJ” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przebudowa fontanny wraz z przebudową i budową utwardzeń terenu oraz przebudową i budową niezbędnej infrastruktury towarzyszącej dla potrzeb funkcjonowania budynku sali widowiskowej |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-21 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 98 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Ziel-Bud Wojciech Rukat |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 1180038363 |
| 4.3.3.) | Ulica | Mehoffera 122 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 03-158 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 1830000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00337672/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-04 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Wstąpienie okoliczności, których Zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmiana wysokości wynagrodzenia przysługującego Wykonawcy. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 17418,50 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1842060,99 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.