Remont drogi gminnej nr 342033 T Przeczów-Kanał II od km 1+840 do km 2+370
Zamawiający Gmina Łubnice (Łubnice, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont drogi gminnej nr 342033 T Przeczów-Kanał II od km 1+840 do km 2+370”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
20 listopada 2025
Termin ofert: 5 grudnia 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 grudnia 2025
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
30 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Łubnice |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Gmina Łubnice |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830409666 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Łubnice 66A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łubnice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-232 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 158659236 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 158659236 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@lubnice.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.lubnice.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f2024e2f-23c7-47e5-9259-5e88797581df |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00626763 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00546198 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont drogi gminnej nr 342033 T Przeczów-Kanał II od km 1+840 do km 2+370 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z remontem drogi gminnej drogi gminnej nr 342033T Przeczów-Kanał II od km 1+840 do km 2+370 2. Zakres robót obejmuje | a) Mechaniczne rozebranie istniejącej nawierzchni asfaltowej oraz podbudowy, b) Wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, c) Mechaniczne plantowanie poboczy, d) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, e) Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, f) Uzupełnienie poboczy materiałem kamiennym 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w uproszczonej dokumentacji technicznej, przedmiarze robót oraz specyfikacji technicznej - dokumenty te stanowią załączniki do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233140-2 - Roboty drogowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-12-17 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 7 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8661512617 |
| 4.3.3.) | Ulica | Rakowska 40 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Staszów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 28-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 170000,02 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00608366/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-23 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 170000,02 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.