Remont mostu im. Ryszarda Siwca w Przemyślu zlokalizowanego w ciągu drogi powiatowej nr 2162R
Zamawiający Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu (Przemyśl, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont mostu im. Ryszarda Siwca w Przemyślu zlokalizowanego w ciągu drogi powiatowej nr…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 676 558 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
14 maja 2024
Termin ofert: 6 czerwca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 sierpnia 2024
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
30 grudnia 2025
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy PIMIN Sp. z o.o. sp. k. (Kraków).
- 2
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 6 872 010,00 zł, co stanowi istotny punkt odniesienia przy kalkulacji oferty.
- 3
ZakresMost jest obiektem trzyprzęsłowym o schemacie statycznym belki ciągłej, swobodnie podpartej, co wymaga uwzględnienia specyfiki konstrukcji przy planowaniu prac.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 650903339 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Wybickiego 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Przemyśl |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-700 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL822 - Przemyski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@zdm-przemysl.com |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zdm-przemysl.com |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-34b21117-11e6-11ef-9381-e6cc5d6d04e5 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00626492 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00323486 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont mostu im. Ryszarda Siwca w Przemyślu zlokalizowanego w ciągu drogi powiatowej nr 2162R |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej wraz z projektem wykonawczym i kompletnymi materiałami do zgłoszenia w celu uzyskania zgody na realizację zadania w systemie remontowym oraz, w oparciu o w/w dokumenty i uzyskaną zgodę – wykonanie robót związanych z remontem mostu. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg 45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego 45233221-4 - Malowanie nawierzchi 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg 71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 71322300-4 - Usługi projektowania mostów |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-07-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 15 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PIMIN Sp. z o.o. sp. k. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 6783174008 |
| 4.3.3.) | Ulica | os. Złotej Jesieni 6/97 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 31-826 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 6872010,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00440987/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-11-24 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | decyzja o rozszerzeniu zakresu robót |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | wykonano dodatkowe ciągi piesze oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 1021047,60 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 7893057,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.