Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie gminy Bojanów

Zamawiający Gmina Bojanów (Bojanów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie gminy Bojanów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BojanówBojanów, Podkarpackieopublikowano 30 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 835 394 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bojanów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409100

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Parkowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Bojanów

1.4.3.)Kod pocztowy

37-433

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@bojanow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zamowienia.bojanow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-69a36092-a275-472d-854b-0daed2ea1d04

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00626205

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00368249

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie gminy Bojanów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terenie gminy Bojanów” Zakres zadania obejmuje w szczególności: 1. Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działkach nr ewid. 2925 w km 0+000 – 0+151 w miejscowości Przyszów; 2. Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działkach nr ewid. 2942, 2948 w km 0+000 – 0+369 w miejscowości Przyszów 3. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa, przedmiary robót oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

40 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TRANSPORT USŁUGI LEŚNE Henryk Lesiczka

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8651025850

4.3.4.)Miejscowość

Nowosielec 246 B

4.3.5.)Kod pocztowy

37-400

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

95834,22 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00481065/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

dodatkowe prace nie były objęte pierwotną dokumentacją projektową, a ich realizacja jest
niezbędna dla właściwego wykonania przedmiotu zamówienia z nw. przesłanek.
Konieczność zwiększenia do 20 cm podbudowy warstwy dolnej oraz górnej dróg na ww. odcinkach wynika z faktu, iż przedmiotowe odcinki dróg położone są w terenach podmokłych narażonych na lokalne podtopienia, które mogą uszkodzić ich strukturę. Zwiększenie warstwy dolnej podbudowy drogi wpłynie zaś na poprawę nośności i trwałości tych odcinków, a zatem zdecydowanie poprawi walory użytkowe tych dróg.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

- Zwiększenie podbudowy z kruszywa łamanego frakcji 0/63 mm warstwy dolnej stabilizowanej mechanicznie na odcinkach: od km 0+000 do km 0+303 na drodze dojazdowej do gruntów rolnych
w msc. Przyszów na działkach nr ewid. 2942, 2948 co daje dodatkowo 1212 m2 podbudowy z kruszywa łamanego;
- Zwiększenie podbudowy z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm warstwy górnej stabilizowanej mechanicznie na odcinkach: od km 0+000 do km 0+114 na drodze dojazdowej do gruntów rolnych
w msc. Przyszów na działkach nr ewid. 2942, 2948 co daje dodatkowo 456 m2 podbudowy z kruszywa łamanego.

5.4.6.)Wartość zmiany

23352,00

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

124557,18 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 64 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
380 714 zł1 860 538 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 479 824 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
380 714 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 860 538 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bojanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bojanów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.